Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diplomás kutató verte meg a...

Diplomás kutató verte meg a kisgyermekes anyukát Szentendrén?

Figyelt kérdés

Ez megy a hírekben.


Hol vannak most s gyakori nők akik szerint a diplomás emberek többet érnek mint akinek szakmája vagy érettségije a legnagyobb végzettsége? Ugye hogy semmit nem jelent a diploma? 😂😂😂



#diploma #Kevesebbet ér akinek nincs diplomája
2023. ápr. 29. 07:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
70%
Arra lennék kíváncsi, hol dolgozik és ott hogyan reagálnak arra, amit művelt.
2023. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
76%
Azért mert kiseggelt egy egyetemet, a személyisége lehet állati.
2023. ápr. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%

"Tévhit: A bántalmazás főleg az iskolázatlan, szegény rétegek körében elterjedt.


Tény: Minden etnikai csoporton, társadalmi rétegen és lakóhelyen belül hasonló arányban találkozunk bántalmazókkal és áldozatokkal."


[link]

2023. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%

A műveletlenség vagy tanultság és az agresszió nem függ össze. Gondoljunk csak a lúgos orvosra, a kettős gyilkosságot elkövető szegedi gyógyszerészre, vagy amerikai példán keresztül rengeteg gyilkos orvosra, az exbarátját kivégző pszichológusnőre (Shayna Hubers) stb, stb.

Sokan választják a tanult és magas státuszú embereket, főleg, ha maguk is ilyenek. Ez logikus is, hiszen ilyen körben mozognak, ilyen emberekkel találkoznak. Ebben semmi kivetni való nincs.

2023. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
Ha okosabb vagy, mint egy diplomás, akkor nem egy eset alapján vonsz le következtetést.
2023. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem elege lett hírtelen abból, hogy nem megfelelően gondozzák sokan az utódaikat, így ezek veszélyeztetnek másokat évtizedek óta.
2023. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14%

Na látod. Itt mindenki mindig a diplomával dobálózik ahhoz mérnek mindent is azt magyarázzák bele mindenbe IS (ha már más érdemük nincs a világon azon kívül xd).

Most is megy a diploma védése ahogy elnézem. Bezzeg más kérdések alatt nem így néz ki egy tanult művelt agyoniskolázott diplomával rendelkező úri személy.

Amúgy az is árulkodó, hogy ezen az oldalon mindenki diplomás közben pedig hülyék mint a segg. Az élethez is képtelen a java, párkereséshez is. Vitákban olyan érveket hoznak fel mint a 13 éves unokaöcsém. Hogyhogy nem tanulatlan műveletlen emberekkel van teli ez az oldal?:D Az értelmi szintből kiindulva még egy érettségit sem nézek ki a legtöbből. (Igen tudom tudom, én vagyok az a proli akinek nincs diplomája és féltékeny arra akinek van, én vagyok a műveletlen tuskó paraszt. Csak leírom mielőtt 30 ilyen válasz születik és 15 anyázós privátot kapok erről :D)

2023. ápr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
29%

Kérdező. Én diplomás nő vagyok, de pár éve olyan munkát végzek, amihez nem elvaras. Azért végzem ezt, mert ezt szeretem csinálni. Ráadásul nem is keresek vele sokat.


A férjemnek nincs diplomája, de 3x annyit keres mint én. Én sose hiányoltam a keményfedelű okmányt nála. Eszembe sem jutott soha.


A kérdésedre kiterve, minden társadalmi rétegben vannak agresszív és problémás emberek szép számmal!


A diplomát sokan összekötik az anyagi biztonsággal, valószínűleg azért alakult ki ez az álláspont a nők egy részénél.


Az azonban biztos, hogy ha van diplomád, kicsit előnyben lehetsz álláskeresésnel és bérben is bizonyos munkakörökben!


Viszont ha nincs rá szükséged, akkor le is tagadhatod. Mint én, mert most nekem sincs rá szükségem. De ki tudja, lehet hogy 5 év múlva kell majd.

2023. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, engem nem flusztrál, hogy Neked nincs diplomád....próbáld meg elengedni Te is, hogy aki tanult, vagy okosabb Nálad annak van. Win-win. Ok?
2023. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
7%
Azért fogalmazták meg így,hogy több kattintást és hozzászólást hozzon. Ha több az interakció, több emberhez ér el. Nem feltétlenül a diploma számít,de a diplomás emberek évekig használták az agyukat,így jobban vág az agyuk,igen,értelmesebbek. A lényeg nem a felsőoktatás,hanem az,hogy rá vagy kényszerítve,hogy folyamatosan tanulj és fejlődj. Ha nem egy egyetemet végzel,hanem mondjuk megcsinálsz 3 okj-t és 2 nyelvvizsgát 5 év alatt, ugyanott vagy. De a legtöbb ember,aki nem tanul tovább gimnázium után,vagy csak megcsinál egy féléves okj-t, egyszerűen nem stimulálja az agyát és ez bizony meglátszik.
2023. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!