Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok beszélgetni, nem...

Nem tudok beszélgetni, nem vagyok társasági ember, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem megy a beszélgetés szinte senkivel, még lassan a saját apámmal se, ha van egy téma is nem tudok olyat mondani aminek olyan nagy értelme legyen, hiába töröm az agyam hogy most erre mit kéne mondani néha csak annyit mondok hogy, aha. Érzem hogy komolytalannak vesznek az emberek, ha ott van az apám inkább neki mondják, vagy pl a baráti társaságomban is van olyan hogy nem beszélnek komolyabb dolgokrol mert mintha gyerek lennék még, úgy se tudnak velem beszélni róla.

23 éves fiúként nagyon zavar ez az egész szinte depresszióba esek ettől az egész helyzettől alapbol is depis alkat vagyok úgy érzem hogy egy szó nélkül is letudnám élni az életem, lehet baj hogy nem dolgoztam még nem voltam társaságban sok ideig a középiskola óta, 17 18 19 évesen nem voltak barátaim se. Pedig én nagyon próbálkozom és akarnék nyitottabb lenni, kicsit jobban a középpotnvan lenni, hogy végre úgy lássanak az emberek ahogy magamat látom, de nem megy. Érdemes lenne elmennem szerintetek egy pszichológushoz? Esetleg szednem valami antidepresszánst hogy jobb kedvem legyen?


2023. ápr. 29. 11:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegtelenül egyszerű a megoldás: csináld, és menni fog. Ki az utcára, elmenni bulihelyre, valami közössegbe, és beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni.
2023. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!