Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel? Mit...

Hogy dolgozzam fel? Mit csináljak máshogy?Tök szarul érzem magamat. Valamiért halálra rémült tőlem egy nő a vonatállomáson mert állítólag ijesztően járkáltam fel alá amikor vártam a vonatot.

Figyelt kérdés

napszemüveg volt rajtam És egy vajszínű vangraafos hosszú tavaszi kabát.


Ma vártam a vonatot, késett, ezért a telefonomat nyomkodtam és sétáltam az állomáson. Azt láttam, hogy egy nő, egy kövér kislánnyal nagyon szúrósan néz engem, ezért kerültem mindig messzire őket. Felszálltam a vonatra amikor végre megjött, ahol odajött a kalauz kb. két megálló után, én elővettem a jegyemet, azt hittem, hogy azt kéri, azt mondta, hogy nem kell neki jegy. Kérdeztem mit szeretne, azt mondta Hogy semmit, mert látja az arcomat semmi baj nincs velem, viszont egy nő azt mondta, hogy nagyon ijesztően járkáltam, morcos arccal fel alá napszemüvegben es hosszú kabátban. Azt mondja tudod, napszemüveg és hosszú kabát… Én csak mosolyogtam, nem is értettem akkor, hogy most mi a fene van, erre azt mondja hogy “máskor ne csinálj ilyet”… Mégis mit ne csináljak? Ezt kész téboly és tök szarul érzem magam. Nem csináltam semmit, és mégis úgy érzem magam mint hogyha valami miatt amiről fogalmam sincs ellennék ítélve. Nem tehetek róla ha morcos az arcon. És ha nem jön a vonat akkor mit csináljak az állomáson ahol Pad sincs? Csak sétáltam és erre ilyet kapok hogy ne csináljak ilyet mert hogy ijesztő.


2023. ápr. 29. 21:45
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy autista vagyok és egy kicsit kényszeres, ezért nagyon nehezen dolgozom fel az ilyen szituációkat főleg amikor ilyet kapok.
2023. ápr. 29. 21:47
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hulye volt a no. Engedd el.
2023. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy el kéne engedni, viszont mivel autista vagyok ezért nagyon nehezen megy, ezen kattog az agyam. És egyébként nem tudom hogy mégis mit ne csináljak máshogy vagyis mi az az “ilyen” amit ne csináljak, amit a kalauz mondott, máskor ne csinálj „ilyet”? Mert én nem tudok máshogy létezni. Ne vegyek föl napszemüveget? Vagy lehet hogy az a 80 000 Ft-os kabát, az az ami ijesztő?
2023. ápr. 29. 21:52
 4/8 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező,

ne aggódj nem benned volt a hiba, biztos a nőnél nem stimmelt valami. Egy percig se gondolkozz ezen. Tőlem is már megijedtek, mert nesztelenül lépkedek, mosolyogni kell rajta, aztán elfelejteni. Ne érezd magad rosszul emiatt :). Csak pozitívan!

2023. ápr. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Cool story bro, de még egy kicsit gyúrjál azért, hogy nyomokban hihető legyen.
2023. ápr. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, próbálom túltenni magam rajta. Csak nehéz.


“ Kedves kérdező,

ne aggódj nem benned volt a hiba, biztos a nőnél nem stimmelt valami. Egy percig se gondolkozz ezen. Tőlem is már megijedtek, mert nesztelenül lépkedek, mosolyogni kell rajta, aztán elfelejteni. Ne érezd magad rosszul emiatt :). Csak pozitívan!”

2023. ápr. 29. 22:09
 7/8 anonim ***** válasza:
67%

Lehet hogy azt hitte mutogatós bácsi vagy a kabát miatt 😅

Vagy a járásod kicsit furcsa, esetleg túl kis távokat jártál oda-vissza és az a bolondokra jellemző kényszeres viselkedésnek tűnt. Bár elég sok bolondot ismerek és soha senki nem árulta be őket senkinek csak messzire elkerüli mindenki őket.

Jó tudom az autizmusnak is vannak kényszeres dolgai, ne vedd sértésnek csak találgatok. Egyébként én is csinálom a járkálást mert megnyugtat, az arcom se vidám alapjáraton és én is kaptam furcsa pillantásokat de nő vagyok így csak azt nehezményezik hogy miért nem mosolygok és aranyozom be vidám kacajjal és kedvességgel mindenki napját a hangulatomtól függetlenül ahogy elvárja a társadalom. :D

A férfiaktól alapból jobban kell tartani mert fizikailag erősebbek és 90%-ban az erőszakos bűncselekményeket is ők követik el.

Ez volt a bűnöd az ő szemében megfeleltél a gyanús-bolond-bűnöző kinézetnek és ennyi.

Ne vedd magadra, nem lehet mindenkinek tetszeni. Esetleg a járkálást lassabban, nagyobb távon javaslom, az kevésbé feltűnő.

2023. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarta hogy a kislánya kedved kapjon tőled a mozgásra. Gondolom szegény azért kövér, mert megtömi, aztán lekötözi a tv elé és meg se mozdulhat. Ezek ilyen betegek hogy nem bírják elviselni ha valaki megmozdul.
2023. ápr. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!