Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél, ha egy halhatatlan...

Mit tennél, ha egy halhatatlan, mindentudó istenség válna belőled és bármi, amire gondolsz, csettintésre megtörténne?

Figyelt kérdés
A bármi, az bármi, minden teljesülne csettintésre. Te lehetnél a világ tejhatalmú ura. Mindenkinek lehetne hála neked jó élete vagy rossz élete, bárki lehetne a szolgád, hisz kénytelenek volnának engedelmeskedni, ha azt parancsolod nekik. Bárkit/bármit megkaphatnál. Természetesen titokban is tarthatnád, hisz bármit megtehetnél. Milyen lépéseket tennél?

2023. ápr. 30. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%

Kinyírnám a gyakorira értelmetlen kérdéseket kiró kérdezőket.


Most boldog vagy?

2023. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Új munkahelyet keresnék/találnék. Utána egy barátnőt keresnék.
2023. ápr. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
végre lehetne barátnőm
2023. ápr. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas játszóteret építenék a cicáimnak.
2023. ápr. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Visszahoznék az életbe pár olyan embert/állatot aki meghalt és hiányzik.
2023. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem megpróbálnám jobb hellyé tenni. Tudod, kevesebb éhező, szemét, bűntény, erőszak, gyűlölet stb.

De nem hiszem, hogy egyedül hoznék döntéseket. Szerintem bevonnék többeket, akiknek hasonlóan jó szándékaik és emiatt jó ötleteik lennének.

2023. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nem akarok mindenki fölött állni, irányítani, nagyúr lenni, így titkolnám. Szolga se kéne, mert úgyis megkapok mindent, amire gondolok. Akkor minek szolga?

Bejárnám a Föld minden táját. A világűrt is, szétnéznék, van-e még valahol élet.

A számomra fontos embereket, mint családtagok, rokonok, barátok, akár háziállatok és mindenki mást, akit érdemesnek találnék rá, szintén halhatatlanná tennék titoktartással.

Úgy néznék ki, ahogy akarnék. Talán minden nap máshogy, úgy izgalmasabb is lenne. Létrehoznék több személyt, akivel kapcsolatban állnék. Már létező személyt nem manipulálnék, hogy szeressen belém, az nem volna etikus, ezért alkotnék újakat.

Politikához nem igazán értek, így nem is vágynék vezető pozícióra, de azon volnék, hogy minél előbb elintézzem, hogy ne legyen több háború és ellenségeskedés. Ezt mind titokban, fű alatt.

Próbálnám általánosan jobb hellyé tenni a Földet. Manapság egyre hidegebbek az emberi kapcsolatok és túl van modernizálva a társadalom. Főleg ezt kéne orvosolni.

Segítenék másokon is. A szegényeken, éhezőkön, mentális betegeken, rettegésben élőkön, bárkin, akinek segítségre van szüksége. Nem tudom, hogy kerítenék sort nyolcmilliárd emberre, de mivel tejhatalmam van, ez is megoldható lenne klónokkal. Azon lennének a klónok, hogy mindenkit meghallgassanak és megadják nekik, amit érdemelnek. Ahogy az előnytelen sorsúak, úgy a bűnösök is megkapnák a jussukat. A döntéshozó már nem én lennék, inkább csak segítenék kézre adni a bűnözőket.

Lenne egy saját, alternatív fantasy világom is, amit szépen lassan betelepítenék.

Időutaznék is, megtapasztalnám, milyen volt az élet régebbek, néha éldegélnék a középkorban, ókorban is.

Kb ennyi, meg ami majd eszembe jutna.

2023. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
Eltüntetném a Föld bolygóról az összes cigányt. DE csak azokat a fajtákat, akikkel probléma van a városokban, vagyis a primitív félét, a muzsikusok és a dolgosok maradhatnak.
2023. ápr. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Én még nem láttam dolgos ciget
2023. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
#8 Ha már korlátlan a hatalmad, akkor ezt úgyis meg lehetne oldani, hogy legyen mindegyik dolgos vagy muzsikus. Miért kell mindenkit kinyírni? :D
2023. ápr. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!