Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennetek egy "mindentudo"...

Mit tennetek egy "mindentudo" kollegaval?

Figyelt kérdés
Ma ejjel dolgoztunk egyutt eloszor. Ezalatt kiderult, hogy o nagyjabol mindennek a "szakertoje": kutyaknak, katonasagnak, Biblianak, pszichologianak, angol nyelvnek, meg amit meg el tudtok kepzelni, persze a valosagban f.ngja nincs ezekrol. Egyfolytaban az eszt osztotta es mindenkit dirigalni probalt. Eleinte megprobaltam elengedni a fulem mellett, de a nap vegere kiakadtam es jol leoltottam, de erre csak meg jobban rajott a szofosas, hogy mindenki idiota rajta kivul.
2015. ápr. 7. 02:15
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, csak örült, hogy beszélgethet valakivel, valakikkel, te meg ezt személyes sértésnek fogod fel, mert ki, ha te nem?

Engem is rengeteg téma érdekel, mindenféle tudomány, sokat vagyok egyedül, és örülök, ha valakivel beszélgethetek.

De a párom pökhendi apja ezt nem viseli jól, neki nem szabad semmit mondani, mert vérig van sértve a "nagysága"

2015. ápr. 7. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem az volt a baj, hogy beszelgetni akart, hanem, hogy arrogans stilusban kioktatott mindenkit mindenrol. Pl a szomszedban ugattak a kutyak, o meg elkedett veluk veszekedni, hogy fejezzek be. Kertem, hogy ne hergelje tovabb a kutyakat, mert soha nem fogjak abbahagyni az ugatast, erre kaptam egy fel oras kiseloadast arrol, hogy o micsoda nagyszeru kutyakikepzo (2 teljes napja van kutyaja), majd megkritizalta par kozos ismerosunket, akik valoban ezzel foglalkoznak es nagyon magas szinvonalon, hogy nekik nincs is erzekuk a kutyakhoz, csak betanultak, de egy kutyaval soha nem lesz igazi kapcsolatuk, bezzeg neki!

Emellett orankent mindenkinek elmondta, hogy milyen gyerekes itt mindenki, illetve vegig dirigalta az egesz napot, mintha nem o lett volna az ujonnan erkezo. Ha barkinek ellenvelemenye volt, akkor az illetot rogton letorkollta.

Nem a "szeles latokore" zavar, hanem az arrogancia, amivel eloadja a hulyesegeit es mindenkit letorkoll.

2015. ápr. 7. 06:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Tulajoddonképpen MILYEN munka az, ahol egész idö alatt beszélgettek meg veszekedtek munka HELYETT?!?!?!
2015. ápr. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy az neked?
2015. ápr. 7. 10:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy, de ha kérdezel, akkor ne lepdj meg, ha válaszolnak.


Ha normálisan dolgoznál (te is meg a többiek is), akkor nem lenne idötök egész idö alattt dumálni és nem lenne semmi problémád.

2015. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aaaaaahh, ilyen kollégám nekem is volt - azóta szerencsére áthelyezték másik osztályra. Szerintem csak annyit lehet tenni, az ilyennel, hogy átnézel rajta és csak akkor beszélsz vele és csak olyanról, amikor muszáj...
2015. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az okoskodással nincs baj, az értelmes vitákat szülhet. A gond azzal van, aki erőszakos, arrogáns, lekezelő. Ez sztem két dologból fakadhat, vagy kisebbségi komplexusa van és bizonyítani akar, elsősorban magának, hogy ő mégis okos. Vagy még senki nem tette helyre, nem nyitotta fel a szemét a tekintetben, hogy másnak is lehet igaza. Én is azt mondom, ha nyugodtan elengeded a füled mellett, le fog csillapodni.
2015. ápr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!