Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi és női barátságban...

Férfi és női barátságban milyen esetekben lehet féltékeny a nő azokra a hölgyekre akikkel a férfi kontaktusba kerül?

Figyelt kérdés
Baráti féltékenység? Esetleg szerelemféltés?
2023. máj. 4. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi mindig elhanyagolja, amikor új barátnő van a láthatáron, akkor baráti, ha ok nélkül féltékeny, szerelem.
2023. máj. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ok nélküli. Nincs barátnő. Csak szimplán baráti kollégális viszony van a többi nővel
2023. máj. 4. 18:03
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet egyszer éreztem, fülig szerelmesen.
2023. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tyű. Nekem is nagyon fura ahogy viselkedik. Lehet nála is ez van.
2023. máj. 4. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

Baráti barátságban normális lelkiségű embert - nemtől függetlenül - nem érdekel a barátja kapcsolati rendszere. Elvileg még a párkapcsolatára sem lehetne féltékeny, de ez nők esetében ritka és ezt nőként mondom.

A nők mindig is kizárólagosságra törekszenek és utálják, féltékenyek a többi nőre.

Még csak sima barátság esetén is legszívesebben körbepisilnének, jelezve a többiek felé, hogy te az ő tulajdonok vagy. Ritka a kivétel.

Valójában az anyós-meny konfliktusoknak is ez az éltető eleme.

2023. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha azt veszem észre hogy néz és közben mosolyog az más megvilágításba helyezi a történetet
2023. máj. 4. 18:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Tudja fene!

Én is nézek és mosolygok teljesen közömbös emberekre is, ha éppen úgy adódik.

Most egyébként azt szeretnéd, hogy bizonygassuk neked, hogy hullaszerelmes beléd?

Bármi lehet, nem ismerjük, nem vagyunk ott.

Ha érdekel,akkor beszélj vele a kapcsolatotok állásáról!

2023. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok, az az igazi féltékenység csak úgy nálam nem jön. Ha valaki közömbös, akkor tőlem azzal és úgy és azt csinál, amit akar.

Viszont van az a féltékenység, amit a 6os válaszoló is próbált írni, hogy van az a fajta, amikor azt várják, csak őt szórakoztassa, csak vele legyen jófej etc(na ilyet max akkor érzek, ha ezer méter mélyen érzem magam és a másik elvileg a barátom, kéne egy qva válltömés, amin kiszipogom magam, de épp mással bohóckodik, én meg le vagyok ejtve, de ez nem is féltékenység, inkább plussz nyaff, csalódottság)

Mindenki másként működik érzelmileg. Amit írtam egy emberrel éltem meg, de ott még a pasikra is féltékeny voltam kb meg a párnájára, se előtte se azóta ilyen nem fordult elő velem, érdekes rettentő messze áll tőlem a féltékenység(azóta se tudja az illető, hogy fülig szerelmes voltam belé).

2023. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Pl.: mert alapból kattant az egyén.
2023. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8#. Igazából van sok barátja úgyhogy maga alatt sose hagyja senki
2023. máj. 4. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!