Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők! Számotokra taszító egy...

Nők! Számotokra taszító egy ilyen férfi? Kizáró ok ismerkedésnél? 27/f

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy minden nap iszom alkoholt (nem sokat), meg azért eléggé szeretek bulizni és akkor nem igazán tartok mértéket, sőt. Emellett amúgy egyetemre járok és jól is teljesítek plusz mellette dolgozom is, tehát egyáltalán nem hagyom el magam, csak nekem az heti többször program, hogy beüljünk a kocsmába és bevallom, hogy imádom az alkoholt. Tudom, hogy ez nem túl egészséges, de úgy érzem még fiatal vagyok ahhoz, hogy ne élvezhessem ki mindem percét az egyetemi létnek

2023. máj. 1. 19:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Igen, minden nap bűzös lehet a szád és jó kis sörhasad is lehet. Az arc is hamar visszataszítóan püffedt lesz, ha minden nap iszol, szerettem már ki így férfiból, mert ocsmány lett a minden napi ivástól.
2023. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nincs sörhasam, persze van rajtam egy kis felesleg de messze van a sörhastól
2023. máj. 1. 19:26
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerő a mindennapi ivászat.
2023. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Statisztikák alapján ez a nyerő apja.
2023. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Duenna ***** válasza:
100%

Az, hogy rendszeresen iszol, az azért veszélyes nemcsak rád, hanem egy párkapcsolatra is, mert benne van a lehetőség, hogy ha egyre több alkoholt iszol, akkor egy idő után már lehet belőled egy alkoholista. A legtöbb párkapcsolat emiatt megy tönkre.


Az alkohol nem válogat lerottyant segédmunkás, vagy 5 diplomás között, az alkohol mind a kétféle embertípusra ugyanúgy hat: a rendszeres alkoholivás egyre több alkoholt kíván, mert már nem elég egy pohár sör ugyanahhoz a szint eléréséhez, így egyre több alkohol a végére alkoholistává teszi mind a kétfajta embert. Ha normális párkapcsolatra vágysz, akkor felejtsd el az alkoholt. Egy év alkoholmentes életre már lehet azt mondai, hogy tiszta vagy.


Inkább keress valami olyan értelmes és értékes hobbit, ami nemcsak lefoglal, hanem fejleszti is valamelyik képességedet, és nem kívánja meg, hogy közben alkoholt igyál. Tanulj meg meditálni, érdeklődj a spiritualitás iránt, keress olyan társaságot, ahol nem az első a pia, hanem a fiatalos közösség összetartása, a kerékpározás, a kertművelés, stb.


Ilyen közösségeben rátalálhatsz a megfelelő párodra is, de ha iszol, akkor vagy kapsz egy hasonló ivótársat, aztán ihattok egymás kedvére, vagy előbb-utóbb minden párkapcsolatod borulni fog az ital miatt.


Szabad ember vagy, te döntesz a sorsod felől. :)

2023. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
67%

Igen. Undorító. Nem is tudok férfiként tekinteni arra, aki iszik és kocsmázik.

Szánalmas függő vagy...

2023. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
77%

"minden nap iszom alkoholt (nem sokat)"


Már van baj.


"meg azért eléggé szeretek bulizni és akkor nem igazán tartok mértéket, sőt."


Ez meg is erősíti az előbbit. Idő kérdése, és az a bizonyos mérték a mindennapjaidból is eltűnik.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, kiábrándító. Menekülnék.

2023. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
83%

Számomra igen, taszító a mértéktelen és rendszeres alkoholfogyasztás, ahogy a kicsapongó élet és folytonos bulizás is.

Az alkohol feletti kontrollt nagyon könnyű elveszíteni, és az emberek túl későn veszik észre ha megtörténik. Sok kapcsolat és élet megy rá a függőségekre.

A családomban van ex-alkoholista, miatta találkoztam több olyan emberrel is, akik kábítószereket/alkoholt használtak régen, de hosszú évek óta tiszták.

Minden esetben voltak vissza nem fordítható következmények, az elméjük sosem lett teljesen egészséges. Amit sajnálok, mert sok volt köztük a nagyon tehetséges személy is, akiknek a karrierje és élete romokba dőlt a függőségük miatt. A családjuk és barátaik életét itt nem is említeném.

Én éppen ezért nem közelítek olyan férfiakhoz akiknél megvan az alkoholizmus legkevesebb esélye is. Szó se róla, én is iszok, de van különbség aközött ha valaki kéthavonta bedob egy doboz sört meg aközött hogy valaki hetente többször is a sárga földig issza magát.

2023. máj. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Duenna ***** válasza:
75%

5-ös vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy az alkoholtól spicces fiú lehet vicces és aranyos, de ha már részeg, akkor lehet agresszív, bántalmazó. Attól függ, hogy az alkohol mit vált ki az emberből. Egy részeg ember arcvonásai eltorzulnak, ez már eleve taszítja a nőket. Láttam olyan részeg férfit, aki a nadrágjába bepisilt, mert nem tudta tartani a vizeletét. Ez még férfiak között is visszataszító, nemhogy a nőknél. Szóval, ha valakiben van emberi tartás, hogy akarattal nem züllesztem le magamat állati szintre, akkor messzire elkerüli az alkoholt. Mert az alkohol ilyen.


Az alkohol egy legális drog, de nem különbözik a valódi kábítószerektől. Az igazi alkoholista már a munkahelyén sem tudja tartani a tiszta fejet, és titkokban az asztal alatt, vagy a wc-ben is iszik. Azt hiszi, nem nem érzik rajta, de aki nem iszik, az egyből megérzi az alkohol szagot. Pláne a másnaposság szagát. Aztán kirúgják a munkahelyéről, nem lesz pénze, majd lopni kényszerül, tehát a sorsának útja egyenesen megy lefelé a zuhanó lejtőn. Lehet választani.

2023. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
24%
Nekem semmi problémám nem lenne ezzel
2023. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!