Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » "Gazdagok és sikereseknek...

"Gazdagok és sikereseknek üres az életük" hazugságot ugye szegények hiszik?

Figyelt kérdés
Gazdag és sikeres sem vagyok de nem akarom elhinni azt hogy azzal hogy gyakorlatilag az életedben megszűntek az anyagi jellegű problémák, azzal a hétköznapi életben semmit nem változtat az érzéseiden.

2023. máj. 7. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Térjünk vissza erre majd ha veszed a fáradságot, és megvizsgálod az ilyen embereket úgy 70-80 éves korukba, X-edik válásuk+szeretőjük, elhagyott gyerekeik után. Talán megértesz majd valamit abból, amit a kérdésedben írtál.Ha már kérdést írtál ki róla.
2023. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
1+ Főleg úgy vizsgáld meg, hogy az illető vagyona majd 100%-a másoktól lopott, másoktól elorozott jogos örökségükből származó lóvé volt.
2023. máj. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Inkább a gazdagok. Ugye "ooh nekem sem tökéletes ám az életem!! nekem is vannak problémáim, a pénz semmit sem old meg!!!! sőt, egy idő után, ha meg tudsz szerezni bármit, akkor semminek sem tudsz örülni!! a pénz egy átok, és jobban belegondolva nem irigységet, hanem sajnálatot és empátiát érdemlek miatta!"


Hallgatok néha podcasteket pénzes emberektől, aztán ez szokott lenni a konszenzus a vagyonukat illetően.

Szegény embertől nem hallottam ilyet.

2023. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
12%
Egyikkel sem cserélnék egy ezred percig sem. Én láttam már ilyen embert, és még most közelít az élete vége felé. Nyomorúságos.
2023. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
A majd 100% pontosan, mert útálom a pontatlanságot: 98%
2023. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Ez nem más, mint a szegények önámítása, hogy valamiben azért mégiscsak jobbak a gazdagoknál.
2023. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
ez kb ugyanaz, mint "a pénz nem boldogít"
2023. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van akinek egyáltalán nem az és van akinek pedig valószínűleg az, ez már csak ilyen.

Szegény emberben is van ilyen.

Senki sem egyforma.

2023. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyiknek tényleg üres. Itt van a gyakori Shrekje pl. Semmi élete nincsen a munkán, zabáláson, sör vedelésen kívül. Sír is a szép nők után rendesen. Szóval, feldughatja a pénzét a seggébe, ha tényleg van neki, de abszolút nem boldog.
2023. máj. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem függ össze ez a kettő. Pl én sikeres vagyok és boldog is.
2023. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!