Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Elliot Rodger elég bizonyíték...

Elliot Rodger elég bizonyíték arra, hogy a sport és a hobbi nem old meg semmit? Illetve, hogy a gyúráson kívül a többi sport értelme kétséges?

Figyelt kérdés

Elliot Rodger sztorit prezentálom, aki esetleg nem tudná:


Egy kaliforniai egyetemen tavaly egy gyerek MEGÖLT 6 embert, mert nem tudott csajozni.


21 éves csávóka, viszonlylag pénzes családból, drága ruhákban járt, sportmercit kapott, stb.


DE! Alacsony volt, vézna és gyerekes fejű. És nem is álltak jól rajta ezek a drága ruhák.


És hátrahagyott egy életrajzi könyvet saját magáról, ahol elég részletesen leirja mi a stájsz.


És abból kiderül, hogy gyerekkorában kosárlabdázni járt, hogy majd attól magasabb lesz, de sajnos csak szopás járt neki, amiért mindenki gyorsabb és erősebb volt nála.


Karatézni is járt, ahol szintén jobb volt tőle mindenki.


Otthon is nyomta a kondit és a tornát, de ettől sem látszódott rajta semmi.


Tehát ő önmagától fordult a sporthoz, hogy majd attól jól fog kinézni és fog kelleni így a nőknek. Csak ugye annyira gyér genetikával rendelkezett szegény, hogy neki ez nem használt.


2015. ápr. 30. 08:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
NEM!
2015. ápr. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Nem értem a logikád.
2015. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
57%
Rákerestem és tök helyes a gyerek. Ennek nem a külseje miatt nem sikerült csajoznia, hanem azért, mert agyilag beteg volt.
2015. ápr. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

TÖK HELYES:D:D:D:


NA NE!


csapott vállakkal, 170 centisen, 60 kilósan ilyen fejjel ilyen pasi senkinek sem kell

2015. ápr. 30. 08:49
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Mindenkinek más tetszik. Egyébként meg nem vagy normális, ha egy beteg ember példájából akarod leszűrni valamiről a következtetést.
2015. ápr. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem beteg ember, hanem áldozat. legelöször is a rossz külső áldozata.
2015. ápr. 30. 08:55
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem áldozat, hanem gyilkos.

Nézz körül az utcán, csomó srácnak van barátnője, pedig egyáltalán nem jóképűek, vagy jó testűek, sőt még pénzük sincs. Tényleg csak a személyiségen és a magabiztosságon, illetve azon múlik, hogy ne topmodell nőt akarj mindenképp.

2015. ápr. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
91%
170 vagyok, 50 kiló, ettől gyérebb fejjel, szakállal, hosszú hajjal, nem sportolok, nem gyúrok, mégis van barátnőm. Elég bizonyíték vagyok a logikád megcáfolására?
2015. ápr. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

A kosárlabdát 100%, hogy abbahagyta idő előtt, végig kellett volna 10-18 éves koráig járnia, hogy nőjön tőle!


Pénz és luxus környezetben gyanítom, hogy cigarettázott,füvezett, vagy kokózott,csak mert az a menő, tehát ezek is gátolták a növésben. Rengeteg pasit ismerek,aki 12-14éves kora óta dohányzik és mind alacsony maradt!!!


Hozzáteszem, hogy szerintem sem volt csúnya arcra,csak túlságosan nyomta magára a swag-yolo sz*rságot,amivel ki akart tűnni.Ha átlagos farmer,egyszerű póló,vagy deszkás stílusa lett volna,tuti bomlanak utána a csajok. (inkább 160cm lehetett,de biztosan találhatott volna egy 150centis kiscsajt,aki jól mutat mellette).


Nem minden a külső!!! Voltak jó adottságai, és az alacsonyságát a szövegével, a személyiségével TUDTA VOLNA ellensúlyozni. De valószínűleg messziről sütött róla az önutálat és az önsajnálat, és a szociális képessége nulla volt,tehát se barátai,se csaja nem volt....


Nekem kívülről ez a meglátásom.

2015. ápr. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
Egy bunkó, határozatlan, másokat lekezelő sráccal, akit csak a gyönyörű nők érdekelnek, az átlagosakat meg lenézi, e mellé visszataszítóan gazdag és divatmániás srácnak sokkal kevesebb az esélye találni valakit, mint egy sima, átlagos, kedves srácnak.
2015. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!