Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem látom egyből ha...

Miért nem látom egyből ha valaki csak kihasznál/mérgez?

Figyelt kérdés
Mindig ez történik.Csak hónapokkal,évekkel utánna veszem észre miután megszabadultam az illetőtől(teljesen)
2023. máj. 8. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos az ilyen személyiségtípusokhoz vonzódsz. :(
2023. máj. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem csak simán tapasztalatlan vagy..engem is rengetegszer kihasználtak már, aztán kb fordult a kocka azóta egy nagyot és már nem is tudatosan csinálva én használok ki mást..de nem mindig..még így is bele csúszik az ember a szopóba..de nem kell ennyire fel venni az egeszet. 30f
2023. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Nehéz ebbe tanácsot adni, ha ugy magadtól nem érzékeled már menet közben, hogy átvernek, becsapnak, kihasználnak, hogy nem egyenrangú viszonyban vagytok. De ha utólag már feltűnik, akkor közben hogy hogy nem veszed észre ugyanazt ? Ha elsőre nem is, de azért legkésőbb a harmadik átverésnél, lehetne gyanakodni.
2023. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem a legtöbb ember nem kihasználja a másikat direkt. ez egy nagyon negatív olvasata valaminek.
2023. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég magabiztos, nincs önismereted, nem állsz ki magadért. Amikor rendbeteszed az életedet annyira, hogy elégedett legyél vele, könnyebben felismered majd őket. Lehet magány miatt is belemenni rossz kapcsolatba, és most nem csak párkapcsolatra gondolok.
2023. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!