Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változtathatnék ezen?

Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Utálom az emberek többségét, jó nagy részét. Egyszerűen nem tudom másképp megfogalmazni, nem kedvelem őket, idegesítenek, szerencsétlenek. Az évek során csalódtam is sok emberben, manapság már az állatokat többre tartom, mint egy embert. Úgy érzem csak az állatokat szeretem néhány ember kivételével.

A magamhoz való hozzáállásommal semmi bajom, tisztában vagyok vele, hogy én se vagyok tökéletes, de úgy egyébként magammal megvagyok békélve. Ezt csak azért írtam le, mert sokan mondták már hogy jaj magaddal rosszban vagy, azért utálsz másokat, mert ezt vetíted ki rájuk. Ez nem igaz.

Ettől függetlenül szeretnék változtatni, mert fárasztó a mindennapos állandó harag meg düh az emberek miatt. Elég csak egy buszra felszállnom és kapásból lerúgnék néhány embert.

Az utakon ugyanez, minden második autós k*rva anyáz, bunkó, figyelmetlen és másokat is veszélyeztet, csak mert ő siet és ezért minek a kreszt betartani. A gyalogosok is degeneráltak, hasonló kaliber.

Úgy ámblokk az életem minden részén durván idegesítenek az emberek, utálom őket. Buták, tudatlanok sokan. Idegesítően sötétek, aztán ezeknek van szavazati joga.. Arról nem is beszélve, hogy tényleg mennyire sok mocskos rosszindulatú embernek nem nevezhető lény szaladgál az utcán. Állatokat bántanak, vagy épp egy másik tőlük gyengébbet, pl. gyereket… stb. A lakosság nem napon barnult részéből is elegem van. Bárhol jár az ember, nincs olyan hogy ne bukkanna fel egy ilyen és ne szórakozna meg vívná ki a többi ember gyűlöletét. Aztán persze mèg neki áll feljebb. Szóval hetekig sorolhatnàm, de úgy érzem elfáradtam az emberekben. Az emberek egy nagyon nagy jelentős részében. Szeretnék másképp gondolkozni, de egyszerűen nem megy már. Ha volt valaki hasonlóan, mit tettetek? Olvasgattam, hogy a fejben dől el, meg az aznapi hangulatot is csak el kell határozni, de nekem nem megy. Legszívesebben csak otthon lennék, nem akarok már látni embert se a legtöbbször. Sokszor érzem, hogy inkább elköltöznék egy erdő mélyére, ahol nem találkoznék ilyenekkel. Persze tudom ez se megoldás, hiszen mégis csak egy olyan társadalomban élünk ahol van egy alap kép arról, hogy miként kéne működjön. Ha arra képre gondolok tök jó, csak sajnos a valóságban elrontják az idióta emberek ezt.



2023. máj. 9. 02:10
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
75%
Düzkezelési gondjaid, csalàdi problémàid, esetleg vérmyomàsgondjaid nincsenek?
2023. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
*düh
2023. máj. 9. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Ezzel a legtobben igy vannak csak elengedik. Legyel kicsit lazabb 😀 Csak azokkal foglalkozz akiket kedvelsz, a tobbieket szard le.
2023. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!