Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok ember miért foglalkozik...

Sok ember miért foglalkozik vadidegen emberek életével, miért bánt másokat?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a különböző pletyka oldalak Facebookon, Redditen stb.


Olyan embereket tárgyalnak ki akiket nem kedvelnek, azt nézik állandóan mibe lehet belekötni, mire jó ez?


Szerintem ha az ember megvan elégedve a saját életével akkor nem áll bele másokba, nem kritizál ok nélkül.



2023. máj. 10. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Én unalomból szoktam.

Például soha nem érdekelt Kulcsár Edina, el nem tudom képzelni, miért követte bárki is, de a redditen annyira cringe dolgokat olvasok róla, hogy már direkt szórakozni járok oda. Annyira hihetetlenül proli és nyomorult, amióta azzal a füles gyerekkel van. Isten bocsássa meg, de amikor lefáradok a munkától, tök jó cringelni ezeken.

2023. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Én sajnos áldozat is voltam egyszer. Belenézel egy ilyen csoportba és eláll a szavad, főleg hogy komolyan is gondolják. Undorító. Szánalmas senkik. Vigyázni kell kivel mit osztasz meg . Barát is lehet a jóakaró! Már ha nem celebekről beszelünk. De amúgy ők is emberek.
2023. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egójuktól nem látják a körülöttük létező problémákat és a saját életüket rendben tudva nem tudnak mit kezdeni magukkal. Ezért belekezdenek ebbe a pótcselekvésbe, amelytől valakinek érezhetik magukat önmaguk előtt.
2023. máj. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy foglalkozik, még rendben van, mert lehetne pozitívan segíteni a másikat gondsolatokkal, véleményekkel. De a bántás?

Ez ilyen alap magyar szokás: unatkoznak sokan, alapból xar az életük, és szerintük akkor a másikba bele kell állni "megoldásképpen".

2023. máj. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos én is olvasgattam ott, viszonylag sokáig. A lebuktatások miatt szerettem, de borzasztó toxic közösség alakult ki. Szerintem rengetegen csak veszekedni járnak oda, hogy kiadhassák a magánéletükben felgyülemlet dühöt otthon meg “k*ss” a nevük. Pl. amikor valaki semmi bántót csak valami vicceset ír vagy feltesz egy ártatlan kérdést, aztán valami idegbeteg odaír, amikor meg a másik válaszol, akkor meg még ő van nem normálisnak beállítva.Meg amikor influknál az a téma, hogy ki milyen erre odaírják pl.: “szép lenne csak nagyon alacsony...túl vastag a szája stb..” ezekről mégis ki tehet? Egyértelmű, hogy csak kis elnyomott valakik járnak oda, hogy végre valahol legyen egy pillanatnyi megnyugvásuk a szánalmas kis elnyomott életükben, otthon meg megsem mernek szólalni. De ott végre ők generálhatják a veszekedést, végre ők azok, akik bánthatnak másokat, ahelyett, hogy rendbe tennék a kis életüket, tennének azért, hogy ne legyenek elnyomottak a saját életükben.
2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Tipik élettelen nyomorék, aki csak a másokon való taposással érzi jól magát. Na, pont ezek miatt kerülöm a pletykaoldalakat.
2023. máj. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!