Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok azokról az...

Mit gondoltok azokról az emberekről, akik otthon tartják a szeretteik hamvait?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. Magánügy.
2023. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem egy háziállat hamvait pl. jó otthon tartani, hisz így örök barátunk örökre otthon marad.

Az viszont nagyon hülyén nézhet ki, hogy valaki háza tele van úrnákkal, nem érdemes eljutni arra a szintre, hogy már gyűjtőkké váljunk.

2023. máj. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Megkötözöttek. Komoly szellemi és mentális problémákat okoz. Tiltja a Biblia. Mindennek meg van a maga helye. A teste maradványaii. A lelke örök.


Ha nincs pénz temetésre, még mindig jobb ha a hamvakat elszóród, mint a lakásodban, házad, kerted bármely részén tartod.

2023. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
82%
Semmit. Az ő dolguk.
2023. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez kizarolag akkor problemas, ha pl ozvegy es gyerekek nincsenek joban, es azaltal kisajatitja a foldi maradvanyokat. Feltetelezve, hogy ez a csalad jarna ki, vagy szerettek volna a halott kedvenc helyen elszorni. Maskulonben teljesen rendben van.
2023. máj. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Nincs pénze rendes temetésre ezen spórol. Én megvetem az ilyen embereket.
2023. máj. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs róla semmi véleményem, de számomra furcsa.
2023. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Kisé fura.
2023. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, mindenki úgy tesz, ahogy jónak látja, de furcsa számomra. Emberét biztos nem tartanám otthon. Mondjuk én nem vagyok az a nagy temetőbe járós se, nekem nem sokat jelent egy darab sírkő, a szívemben van akit elveszettem.

(A háziállat az határeset nekem, volt imádott állatom, nála felmerült, de aztán csak eltemettük)

2023. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Miért furcsa? Az urna otthon biztonságban van, nem koszolódik, nem eszi meg az idő. Naponta lehet friss virágot tenni rá. Ráadásul, ha tényleg nincs pénz, akkor sincs gond mint egy sírral, ami x időnk~nt ujra meg kell váltani.
2023. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!