Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A facebook messenger app...

A facebook messenger app windows 10 oprendszeren mennyire megbízható működésű? A52s telefonon néha nem jelez ha jön üzenet, csak akkor látom ha belépek, nem tudom miért csinálja ezt...

Figyelt kérdés
Eddig laptopon mindig úgy csináltam hogy böngészőben nyitva volt a facebook és ott írogattam, de már kicsit kezdem unni a facebook-ot, egyszerűen sokszor ránézni sincs kedvem, gépen is sokkal jobb csak az app.
2023. máj. 13. 09:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a messenger hibája lesz. Nekem is csinál néha ilyet galaxy A32 van! Én gépre biztos nem tölteném le a messengert. Ez olyan "telefonos" program! Esetleg töröld és töltsd le újra!
2023. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megbízható, szerintem nincs vele gond, de olyan amatőr a megjelenése, mint ha két középiskolás dobta volna össze a tízórai szünetben.
2023. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!