Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztóan nehéz új dolgokba...

Borzasztóan nehéz új dolgokba belevágnom, van erre valami technika?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még, van egy jó fizikumom, meg hálaistennek egészségesvagyok, de olyan nyugdíjas életet élek. Egyszerűen nem tudom rávenni magam hogy új dolgokat csináljak, nagyon megeröltetőnek érzem mentálisan is. Fejben már meg van hogy mit kéne csinálnom, fejleszteni magam vagy pl tanulni, de 1 órát se tudok könyv fölött űlni. Amibe bele fogok, szabotálom magam és azt veszem észre hogy ugyanott vagyok, ugyan azt csinálom mint azelött.

Van erre valami könyv, vagy módszer hogy ezen hogy lehetne változtatni? Van aki hozzám hasonló volt és kijött ebből az állapotból?


ápr. 27. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

önkontroll, önszabotázs, önismeret fejlesztés témák youtube.

Nincs recept mindenki egyedi te is az vagy, fordulj befelé magadban és hagyd vezetni magad a belső irányitás által.

ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak csináld,aztán már jönni fog magától.
ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A módszer az, hogy el kell kezdeni. Segíthet, ha előtte kidobod az okostelefont.
ápr. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!