Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb árulása?

Figyelt kérdés

Ami veletek történt. Volt olyan,hogy egy számotokra nagyon fontos személy megbocsáthatatlan dolgot tett veletek,vagy rendkívül nagy csalódást okozott?

Ha igen,mi volt ez ?


2023. máj. 13. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb baratom meglopott 2000Ft-al. Nem elírás , Kettőezer forinttal. O Pesten lakott, En Gyorben, es nagyon szarul alltak a baratnojevel, a szakitas szelen, mikor atjott hozzam vonattal. Annyi penze volt hogy el tudott jonni. Megbeszeltuk hogy elmegyunk bulizni, jol erezzuk magunkat. Egesz delutan sirt a vallamon hogy szakitani fog vele a lany, illetve kesobb azert hogy milyen jo hogy 10 eve baratok vagyunk…

A bulibol hazafele levettem 2000Ft-ot hogy tudjon maganak hazafele vonatjegyet venni (az egesz esti bulijat is en alltam, ami kb 10e Ft), majd hazamentunk, a 2000 Ft-al a penztarcamban. Megbeszeltuk hogy a buli arat visszaadja a kovetkezo heten. En egy jo 20 percet toltottem a wc-n, mikor kijottem, valahogy ereztem hogy bele kell neznem a penztarcamba. Hat mit ad isten, eltunt belole a penz. Persze kiakadtam , O tagadott mindent. Megmondtam neki, hogy jovo heten visszaadja azt a penzt amit a buliban rakoltottem es felejtsuk is el egymast. Persze soha tobbet nem jelentkezett, nem kaptam vissza a penzt, es azota is lesutott szemmel megy el mellettem koszones nelkul ha meglat. Az fajt a legjobban hogy ennyit ert a becsulete, es tobb mint 10 ev baratsag… kb 15e Ft-ot. Voltak korabban is patkany dolgai, de ezt almomban nem gondoltam volna.

2023. máj. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az Én legjobb barátom a lopáson kívül (konyhában egy fél kilós protein a földről bele a táskájába) egy exemmel is leállt egy buliban,ahol a lánynak szemèt dolgokat mesélt rólam. Szégyen szemre a lány írt facebookon,hogy ilyen a nagy barátod.

Ezután is megbocsátottam neki. Múlt héten megint hátba szúrt. Most egy általam nagyon utált emberrel ment el sörözgetni, szidva engem a hátam mögött.

2023. máj. 13. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!