Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit Tartasz életed legnagyobb...

Mit Tartasz életed legnagyobb hibájának? Lehet többet is írni esetleg úgy sorszámozva hogy hasonló horderejüek ugyanazt a sorszámot kapják /a /b /c pontosítással.

Figyelt kérdés
2023. márc. 8. 07:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
Hogy megszülettem. Nem kellett volna. Hihetetlen jól elvoltam a semmiben, nem létezvén. Alig várom már, hogy visszakerüljek oda, de sajnos még sokáig kell élnem. :(
2023. márc. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem tanultam meg perfektül angolul és németül is a suliban, míg ingyen volt.


Mindig hittem másnak.

2023. márc. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%
A megszületésem. Az, hogy hiszek az emberekben. Keveset kérdezek. Mindig mindent egyeedül akarok megoldani. Nincs önbizalmam, peedig már többször volt lehetőségem ezt tanulni. Nem merek/tudok munkahelyet változtatni.
2023. márc. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

1. Engedtem más emberek befolyásának, ezért nem azt csináltam, amit szerettem volna.

2. Egyetemre mentem.

3. Összességében túl későn kezdtem mindent. De ez is a befolyás miatt van.

2023. márc. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Összejöttem (és össze is költöztem) egy olyan csajjal, akivel nem kellett volna. Szerencsére nem tartott sokáig.

Aztán volt pár rossz pénzügyi döntés, életemben kétszer is a nulláról kellett kezdenem újra.

Szerencsére mostanra már rendeződött az életem.

2023. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Négyes egyetem helyett mi lett volna nálad a jó döntés?
2023. márc. 8. 08:12
 7/16 A kérdező kommentje:
Hármas dettó
2023. márc. 8. 08:13
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Én hülye, túléltem egy csecsemőkori fulladásos rohamot!
2023. márc. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Először kellett volna küldöldre mennem dolgozni és csak azután, pár év önismereti tapasztalattal a hátam mögött kitalálni, hogy mit tanuljak, egyáltalán érdekel -e valami ilyen magas szinten, hogy felsőoktatásban tanuljam. És neked mik a válaszaid a kérdésedre?
2023. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Elhittem a főnököm mondatát hogy a munkások nem szoktak egyetemre menni. Mai fejjel odamennék ahhoz a 20 éves gyerekhez és azt mondanám hogy ott azonnal mondjon fel, hagyja a francba ott ezt az embert, és mostantól napi 8 órában készüljön a felvételire. Majd azt is elmesélném neki hogy az egyetemen is végig ugyanez kell csinálnia nem elég csak bejutni.


Persze emlékszem akkor önmagamra kóros az önbizalomhiánytól szenvedve ez nem ment volna és nem tudtam volna végigcsinálni se ha nincs ott valaki aki újra és újra elmondja ezeket a mondatokat ahelyett amit a főnököm mondott.


Viszont nem volt ilyen ember a környezetemben úgyhogy fene tudja mi lett volna ha úgy döntök. Lehet felbe hagyom az egyetemet és akkor csak egy picit másképp fogalmaznám meg az életem legnagyobb hibáját.

2023. márc. 8. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!