Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élete van azoknak...

Milyen élete van azoknak akiknek több száz kérdést kiírnak havonta?

Figyelt kérdés

Most nézegettem a 30 napos toplistát. Vannak érdekességek.


Vannak kérdezők akiknek 1000+ pontjuk van kérdésből, 3-500 kérdést tettek fel 30 nap alatt. Szerintetek hogy telhet ezeknek egy napja?


2023. máj. 13. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Jelenleg: szerintem kb. úgy ahogy egy földrengésnél remeg a föld alattuk, olyan 6-7-es erősségű. Még állnak a falak-de már recsegnek ropognak nekik és a rengés nem marad abban. Vagy csak puillanatra, de akkor is morajlás van. Kb. így tudnám jellemezni az egyik "diszpinty társaságot"-aki itt kérdést kiirogat.
2023. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Lehet ez a munkájuk, hogy generálják az oldal számára a forgalmat.
2023. máj. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok az egyik toplistás. És az áll a háttérben, hogy az egyik fiatal lányra várok, akit itt ismertem meg. Sajnos várat… Amúgy le se szarnám az oldalt. Unalmamban meg olvasgatok a kiírt kérdések között, és próbálok értelmes válaszokat írni, amíg unatkozok.
2023. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az oldalnak csinálnak forgalmat, de ha már hivatásszerűen csinálják ezt, akkor lehetnének a kérdéseik fantáziadúsabbak, változatosabbak, mint napi 3-szor a "Kötözted már ki az osztálytársadat?", meg "Öcsém késsel fenyeget mindenkit, mit csináljak?".
2023. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet moderatorok irtak ki, munkajuk resze is. Kell aktivitas az oldalon
2023. máj. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Mondjuk milyen kontraproduktív, hogy jó nekik, ha pár ember kiír rengeteg f@szságot amitől az év során elmenekült lassan minden normális az oldalról, és így maradt az aktivitás attól a pár felhasználótól.


Aztán csodálkozunk, hogy az oldal aktivitása és színvonala meredek csökkenő trendben van kábé 6-8 éve, és sok helyen már szitokszó a gyakori, mert az pont az ilyen buta, ostoba troll színvonalat jelképezi.

Elég csak annyit mondani máshol egy hülye kommentre, hogy ez nem a gyakori, és mindenki érti.

2023. máj. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Igen, sajnos azt látom, hogy az oldal gazdái is erősen nekik kedveznek.


Régen is voltak buta kategóriák, mint a politika, ahova épeszű ember nem ment. De most a korábban értelmes (pl. számítástechnika) kategóriában is ugyanazok gyártják az értelmetlenebbnél értelmetlenebb kérdéseket.


Nyilván valahol őket is megértem, már rég nem az az oldal célja, hogy segítséget adjon, hanem hogy megfelelő kattintásszám legyen generálva.

2023. máj. 14. 12:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7


Már régen is mondtuk ezeket, hogy nem jó irány engedni a sok trollt, túl sok ismétlődő és ostoba kérdést stb.

Szartak bele.

Meg is lett az eredménye, aki régóta itt van az tudja, hogy ez az oldal már 0 ahhoz képest ami volt.


És nem azért tudtuk ezt annó, mert hú de okosak voltunk, csak olyan evidens volt, csak sajnos a modoknak nem volt az.


Pár éve mikor ujraregeltem és alig kommentelgettem meg használtam az oldalt, már simán top10 be voltam... Nincs itt már látogatottság, meg felhasználók nagyon, az egész egy lufi.

Lefogadom, hogy az oldal kommentjeit, válaszait és kattintásait egy maréknyi ember generálja, akinek ez az élete.


És ez az oldalnak is rohadt ciki, hogy mivé lett.

2023. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8 Pontosan ezt látom én is.


Volt, hogy sokáig nem használtam az oldalt, ha újra regisztráltam gyakorlatilag az első napok után 100-on belül voltam a kategóriákban úgy, hogy nem voltam valami aktív. Főleg hogy az oldal a frissen regisztrált felhasználókat korlátozza.


Korábban is nézegettem, hogy vannak akik 100-150 kérdést kiírtak. Persze az oldal matematikusaitól meg is kaptam hogy hát az csak napi 3-5 kérdés ami nem is sok :D


De most meg van vagy 10-20 olyan felhasználó akiknek 3-500 kérdésük van havonta, ami már egy durva szám, főleg ha abból indulunk ki, hogy valószínűleg egy emberhez több felhasználó is köthető.


Ha azt veszem, hogy alszanak is, akkor konkrétan fél-egy óránként kiírnak egy kérdést. Amire aztán válaszolnak a másik accountjukról... :D


De nyilván időnként mást is kell csináljanak így tulajdonképpen abból áll az életük, hogy nem is fél óránként, hanem 10 percenként írnak kérdést.


Na mindegy, nem értem, de szerintem is durva mennyire szitokszó lett a gyakori, teljesen érthetően.

2023. máj. 14. 17:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen jó és kész.
2023. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!