Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Akik itt néha kiírnak olyan...

Akik itt néha kiírnak olyan UFO kérdést, ami személyes elvitelről szól, nem félnek az ügynökségek megfigyelésétől?

Figyelt kérdés

Aki bennfentes infóval rendelkezik, vagy megoszt, főleg a neten, azt ma már könnyűszerrel megfigyelik, ha olyan életvitele van, az életben is ez lehet.

Sokan (lehet csak trollkodni akarnak)írnak ki ilyen kérdést, de a következményeibe nem gondolnak bele.

Vagy aki nem szórakozásból írt ki ilyen kérdést, tisztában van ezekkel a dolgokkal?



2015. ápr. 25. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
És honnan veszed, hogy megfigyelnek? Honnan tudod, hogy itt bárki bármilyen bennfentes infóval rendelkezne? Kezeltek már a tévképzetekkel?
2015. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Sok olyan ember ír ide, aki bizonygatja néha oldalakon keresztül, már pedig őt elvitték,kísérleteztek vele.

Volt olyan, aki még fényképet is felrakott, amiről kiderült, hogy csak előző balesetéből származó műtéti hegek.

AZ ilyenekre gondoltam a kérdésem kiírásakor.

2015. ápr. 25. 16:14
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

De miből gondolod, hogy ezeknek van valóságalapjuk? Ahogy te is mondtad "Volt olyan, aki még fényképet is felrakott, amiről

kiderült, hogy csak előző balesetéből származó

műtéti hegek." Ezek után mit vársz?

2015. ápr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"De miből gondolod, hogy ezeknek van valóságalapjuk?"

Valóságalapja valószínűleg semmi nem lehet, ha kiderül, hogy máshonnan származik a heg.

de ez amit írtam, csak egy a sok közül, sok ilyen önjelölt igazságmondó létezik ezen az oldalon.

Ugye az utóbbi időben sokat lehetett olvasni a digitális megfigyelés veszélyeiről, ebből adódott a kérdésem is.

2015. ápr. 25. 16:51
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kis hal vagyok a vìzbe mégis figyelnek de segìteni meg senki se.."old meg egyedül ne a csodàra vàrj"

bàrcsak sose ismertem volna meg azokat akik ennyi fàjdalmat okoztak..

2015. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rajtam múltkor ánuszvizsgálatot tartottak. Kértek képeket?
2015. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki ide írja elvitelének történetét, nem figyeli meg senki.

Egyszerűen kitalációnak, feltünési viszketegségnek veszik.

Jogosan.

Ha olyan technikai szinten állnak, hogy ide bóklásznak messzi tájakról, akkkor tudásuk is jóval magasabb szinten áll a mienknél. Ennek ellentmond, ha "sima mezei" emberkéket rabolnának, hanem különleges képességgel rendelkezőket!

2015. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, igazad lehet, de nem hiszem, hogy ez így menne magyarországon :/
2015. ápr. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!