Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép nőkre miért irigyek a...

A szép nőkre miért irigyek a nők? Miért van itthon ennyi frusztrált nő?

Figyelt kérdés

Néha szoktam nézni különböző sztárok, celebek, influencerek képei alatt hogy milyen kommentek vannak. Döbbenetes....


Az a csúcs amikor valakiről külön Facebook csoportot hoznak létre, csak azért hogy kibeszéljék.


Minden szép nőről természetesen elmondják hogy a testéből él (mintha ez bűn lenne), narkós, csalja a férjét, buta, tehetségtelen.


Aztán megnézem ezeknek a nőknek a profilját és úgy néznek ki mint a bánat.


Miért van itthon ennyi megkeseredett, frusztrált nő? Főleg hogy többségük igénytelen, ha adnának magukra, sokkal jobban is kinézhetnének.



2023. máj. 14. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, mert én csodálni szoktam őket. :)
2023. máj. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Úgy összességében tele van az ország frusztrált emberekkel. A kommunizmus beégett, utána jött a rövid normális időszak után a válság, azóta meg gyűlöletkampány. Pénzügyileg is szakadunk le az EU átlagtól. Szóval, ez maradt nekik... :/
2023. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Fordíthatunk a kérdésen is, miért van ennyi megkeseredett, frusztrált férfi akik folyton a nőket ekézik? :D
2023. máj. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

#4-5 elég egy hozzászólást írnod nem kell külön kettőt ;)


Nem mellesleg férfi vagyok, de amit ti elcseszett incelek azt rossz nézni.

2023. máj. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
#7 Egy nőgyűlölő kérdés alatt gyűlölöd a nőket. Incel vagy te szerencsétlen.
2023. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

#8: Sehol sem gyűlöltem a nőket és ez nem egy nőgyűlölő kérdés... :D

Nem, továbbra sem vagyok incel attól, hogy neked nem tetsző dolgot írtam. Nézd már meg a szavak jelentését, mielőtt használod őket...

2023. máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
#10: Még mindig nem vagyok incel, de ez a stílus azért mindent elárult rólad. További szép estét!
2023. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Mert lusták és emiatt frusztráltak. Mivel mindenki ki tudna hozni magából egy csinos szintet, csak ahhoz tenni is kéne. A kedvencem, amikor erősen túlsúlyos mancik órákat töltenek a fodrásznál, manikűrösnél, kozmetikusnál és a szoliban, de arra képtelenek energiát szánni, hogy tornázzanak, így egymást jól körbenyalják, hogy "de jól nézel ki Gizikém", de a férfiak ugyanúgy keresztül néznek rajtuk, mivel pont a lényeg igénytelen rajtuk, a formájuk..
2023. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem magyar sajátosság. Nyugaton a kövér feministák/bodypozitivisták egy kanál vízben meg tudnák fojtani azokat a nőket akik egy kicsit is jól néznek ki. :)
2023. máj. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem szoktam irigy lenni rájuk, csak azokra akik igazán okosak is, vagy tehetségesek valamiben. Olyan meg nem sok van. :D Influencerekre meg végképp nem jellemző.
2023. máj. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!