Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged melyik ijesztene meg/gon...

Téged melyik ijesztene meg/gondolkodtatna el jobban: Ha azt mondanák neked, hogy te semmit nem változtál, vagy ha azt, -akár szemrehányóan is-, hogy nagyon megváltoztál?

Figyelt kérdés
Meg is indokolhatod a válaszod!

2023. máj. 15. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Ha azt mondják: a régi vagyok
Ha azt mondják: megváltoztam
Kapd be a bal bokám!
16 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Egyik sem érdekelne.


Az viszont ijesztő, mennyire süllyed itt a színvonal.

2023. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy a tovább süllyedéshez te is hozzájárultál! 😉
2023. máj. 15. 14:33
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
#2: ennek a vissazvágásnak nem volt sok értelme, de szerintem utólag Te is látod...
2023. máj. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szíved joga így gondolni, nekem meg szívem joga tenni ngasról a véleményedre.
2023. máj. 15. 14:44
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez az a kijelentés, ami egyáltalán nem érdekel. Ki nekem bárki, aki minősítheti az állapotomat? Én se tudom változtam-e, ha más ilyenről beszél, akkor figyelmen kívül hagyom.
2023. máj. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 jól értem, hogy te egy ilyesfajta megállapítást minősítésnek , kvázi támadásnak élsz meg? Függetlenül a közlő szándékától.
2023. máj. 15. 15:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem élem meg támadásnak, de mivel nem tudhatja mi van velem, ezért nem tartom releváns infonak. Lehet ő változott, de ezt valszeg nem tenném szóvá. Vannak olyanok, akik tehetnek ilyen megjegyzést, de belőlük nem sok van. Arról van szó, hogy nem értem mi alapján állapítja meg egy átlagos ismerős, hogy mennyiben változtam vagy miért érzi kényszernek ezt elmondani.
2023. máj. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nyilván vannak kirívó esetek, de általában az a kiindulási pont, hogy aki ezt mwgjegyzi/megállapítja, az lát rólad egy képet és ez a kép változott meg a korábbi időszakhoz képest.

Itt persze érdemes különbséget tenni eset és eset közt, hiszen más szempontok érvényesülnek pl ha ez egy házasságban hangzik el a felek közt és megint más, ha egy rég látott ismerős mondja.

2023. máj. 15. 15:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Te végig a kinézetről beszéltél? Arról bármikor lehet beszélgetni:)
2023. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Dehogyis! Belső tulajdonságokról beszélünk.
2023. máj. 15. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!