Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megint rámjött a depresszió,...

Megint rámjött a depresszió, ez miért van? pedig pont az előbb gondolkodtam azon meglepődve hogy ma egész jó kedvem volt

Figyelt kérdés

#,aaaaaaaaaaa
2023. ápr. 1. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Lány vagy?
2023. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, amúgy ennek mi köze a kérdéshez?
2023. ápr. 1. 23:47
 3/15 anonim ***** válasza:
10%

Hát,ha lány lennél,tudnád:) a havi ciklus miatt lehetne.

De sok minden miatt lehet. A jókedvű,felfokozott epizódokat általában hullámvölgy követi.

2023. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez ilyen, néha nekem is bekúszik egy-egy vacak gondolat és képes vagyok elbőgni magam. De már nincs az, mint a terápia előtt, hogy órákra belelovalltam magam a sírógörcsbe. Mostanában az lett a mottóm, hogy ha èrzem magamban a görcsöt, kimondom hogy "hányni akarok", mert ez egy olyan dolog, ami velem nem nagyon szokott megtörténni, és így végül is elérem, hogy nem sírom el magam, vagy nem gondolok túl valamit.
2023. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"A jókedvű,felfokozott epizódokat általában hullámvölgy követi."


igazán jókedvű epizódom nem is tudom hány éve nem volt....2 hete öngyilkos hangulatom van, a mai nap enyhébb volt de nem tartott sokáig

2023. ápr. 2. 00:11
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Krónikus gyulladásod nincs? Fog,mandula? Rossz tömés?
2023. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tudok róla
2023. ápr. 2. 00:16
 8/15 anonim ***** válasza:
25%
Nekem gyanús, hogy azután jött, hogy rájöttél, hogy jó napod volt. Sokan azért ragadnak bele a depresszióba, mert félnek a jótól. Úgy érzik ők nem érdemlik meg, vagy azért mert a jó után biztos valami rossz jön, és stabil biztonságérzet nélkül a "valami rossz" lehetősége is megsemmisítő.
2023. ápr. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Keresd meg az életedben, a környezetedben a szépet, azt aminek örülni tudsz. Nézd a pozitív oldaláról a dolgokat. Probálj másképp nézni a világra. Ha nincs szép és öröm az életedben, akkor keress, tűzz ki célokat...

Egy depresszív embert elviselni is elég nagy kihívás, mind a magánéletben, mind a munkában. Minden tiszteletem a párodé, ha van.

2023. ápr. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gabeszon ***** válasza:
81%
Teljesen bele tudok mélyülni a depressziómba. Olyan mélyre zuhanok olyankor és sajnos egyre gyakrabban hogy nem ismerek magamra és a családomat is kikészítem. Sztem van hogy egy hétig is olyan mélyen vagyok hogy az az érzésem hogy soha nem jövök ki belőle. Menj el futni.. sokat segít..
2023. ápr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!