Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Zavar titeket, ha egy...

Lányok. Zavar titeket, ha egy fiú nem törli meg magát kisdolog után, hanem csak kirázza?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 08:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég gusztustalan dolog, amikor olyan a nadrágja meg minden
2023. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%

Egyből rácuppanék 💋

21/N

2023. máj. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%

Hát nem tudom, én egyetlen egy pasit se láttam még se munkahelyen, se nyilvános wc-ben piszoárnál, hogy törölgette volna magát. Kirázza, elrakja, oszt megy kezet mosni (jóesetben).

De tuti ugyanez van nőknél is, ott váltig állítja mindegyik, hogy vizelés után fél óráig törölgeti magát, persze...persze.

2023. máj. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
75%
Igen, zavar. Gusztustalan szokásnak tartom. Nem tudom miért olyan nagy kérés egy ilyen fejlett társadalomban nem hugyosan mászkálni...
2023. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
67%
4. És mégis hogyan gondolják a hölgyek? A piszoár mellett nincs se wc papír se semmi. Igen, nagyon életszerű, hogy kirakott faxt lóbálva elsétál a wc-ig törölgetni magát, vagy eleve úgy áll oda, hogy ott a kezében a guriga wc papír.
2023. máj. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
40%
Bírom, hogy itt pont a nők adjàk elő, hogy nekik a nap végére is makulatlan tisztaságú a bugyijuk, pedig ott aztán folyik minden, minden színben. :D
2023. máj. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
77%
Igen, igénytelen és undorító az ilyen.
2023. máj. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
24%
Annyira imádom amúgy, hogy kiraknak egy kérdést hogy TE mit gondolsz valamiről, majd leírja Kis Pista hogy Ő mit gondol, erre jön a Sándor aki nem ért egyet és lepontozza a f*szba. Senkit nem érdekel hogy mivel értünk egyet és mivel nem, aki a kérdésre válaszolt az zöldet érdemel, mert az még mindig nem egy tetves like-dislike gomb. De minek pofázok erről, úgyse fogják fel...
2023. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Hijjaj megint előkeveredett ez a pötschtörlő félnótás....
2023. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Látom örülsz nekem :D
2023. máj. 20. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!