Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell kisdolog után...

Hogyan kell kisdolog után rendesen lerázni?

Figyelt kérdés
Amikor rázom le mindig a nadrágomra megy a vizeletcsepp és rendkívül idegesítő, amikor attól kell félnem nehogy meglássák.
2023. febr. 11. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Töröld meg wcpapírral.
2023. febr. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Végezd a műveletet ülve, úgy jobban leürül a "rendszer", és nem is fröcsög vissza.
2023. febr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
dugózd le
2023. febr. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

minden férfi igy van vele anatomiai okok miatt Van aki beismeri van aki nem.

Lényeg vajr par masodpercet mielőtt elrakod ami nadragba menne az meg kijön vagy köhögj 1-2 es kinyomja meg az par cseppet

2023. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Ne rázd, hanem fogd meg két újjal a tövénél, egészen a herék közé benyúlva, és told ki belőle lefelé.

Két háromszor megcsinálod, semmi nem marad benne.

2023. febr. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Atyavilág, még ez is kérdés.?
2023. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xp ali ***** válasza:
Jegyezz meg 1 bölcsességet egyszer s mind örökre: tehetsz bármit ellene, az utsó csepp mindig a gatyádba megy és nem pedig a WC-be. Ezért dupla betétesek az alsógatyák elöl. A feketén am nem látszik. És ha a tövétől előre kézzel végigsimítod alul, akkor kisebb az esélye, h annyi rajta marad, h látszódjon. Gyerekkoromban fecskét hordtunk a strandon. Gondolhatod ott milyen ciki volt. Ott leitattam wcpaírral, vagy akár le is zuhanyoztam WC előtt, ha nem a medencéből jöttem ki, h vizes legyen a gatyám. :D
2023. márc. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!