Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Zavar titeket, ha egy...

Lányok. Zavar titeket, ha egy fiú nem törli meg magát kisdolog után, hanem csak kirázza?

Figyelt kérdés
2023. máj. 20. 08:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
23%

"Fiú vagyok de szerintem ez nagyon gusztustalan. Hogy tud egy nő egy hugyoshoz hozzáérni?"


És a férfi gusztustlanságából is a nőt hozza ki rossznak, beszarok. 🤣

2023. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%

Tényleg érzik amikor menstruál egy csaj?

Nekem cuki lenne egy tini lánnyal

2023. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
De amugy honnan tud rola a no, hogy zavarja?
2023. máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Büdös
2023. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem az, minden nap gatyát kell cserélni és nincs büdös szaga
2023. máj. 20. 15:40
 26/28 anonim ***** válasza:
41%
Egy ÓRA múlva már VAN SZAGA!
2023. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Amikor csak tehetem, az angol WC - t használom! Általában ott van tolalettpapír. Amennyiben nincs akkor használom a saját zsebkendőmet.

Egyébként, én sem értem, miért olyan igénytelen sok férfi... Természetesen, nagyon ritkán előfordul olyan helyzet, hogy nincs lehetőségem megtörölni a hímvesszőmet. Olyankor kellemetlenül érzem magam és zavaró a tudat, hogy nedvesen tettem vissza a hímvesszőmet. Ráadásul, ha többször nem törli meg az ember, akkor vizeletszaga is van. Ami szintén zavaró egy igényes férfinak.

2023. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
30-hoz közelítő nő vagyok, a közbetlen családomon, akikkel felnőttem (fater, testvérek) kívül tökk férfivel is éltem együtt, akár, mint lakótársak, akár a volt párommal. Eddig a kérdésig igazából sosem merült fel bennem ez, hogy ők hogyan pisilnek. Kicsit mindig irigyeltem őket, úgy voltam vele, hogy nekik könnyebb tisztának maradni, mert akárhol vannak, csak előkapják és pisilnek, nem kell leülni egy mocskos közvécére. De egyébként valid pont, hogy én meg tudom törölni magam utána, mert ideális esetben minden wc-ben van papír, viszont nem hiszem, hogy a férfiak megtörlik magukat. Nem életszerű, a piszoárok mellett nincs kirakva papír, és nem hiszem, hogy bárki bemenne a fülkékbe papírért előtte, vagy utána himbálózó pöccsel elsétálna a budiig, szerintem csak kirázzák és elrakják. Nem feltétlen baj szerintem, most ha marad egy csepp pisi a farkukon, akkor mi van? A pénisz egy kiálló valami, ha kirázzák, max. egy csepp pisi marad rajta, míg mondjuk ha egy nő nem törli meg magát, akkor nem tiszta, nem kiálló valamiből pisilünk, hanem a nagyajkak közt van a lyuk, szóval a nagyajkak tuti pisisek lesznek, ha valaki meghagyja a szőrt, akkor az is. Egy férfinak meg a pénisze végén van a lyuk, nem igazán szennyez be vele semmit.
2023. máj. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!