Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nagyon rossz...

Szerintetek ez nagyon rossz ötlet volt?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 hónapot voltam együtt...a probléma az volt hogy nagyon-nagyon agresszív (az elején nem volt az)+drogozott is végig amit amúgy már 2 hónapja sejtettem...és ha ez nem lenne elég elég zűrös dolgai is voltak, bandázott stb (most nem megyek bele) lényeg hogy drog-pia-verekedések...múltkor úgy megvert egy néger srácot (nem rasszista) de hogy konkrétan a kórházba került...összetörte az arc csontját, orrát, állát...és most függőbe van ez az ügye is.


Alapból mindennap veszekedtem vele, és úgy döntöttem szakítok vele...na de erre valami nagyon furcsát tapasztaltam rajta...amikor megmondtam hogy vége ennyi..nem szólt semmit, de láttam rajta hogy teljesen összetört, még beszélni sem tudott, nem bántott, nem szólt vissza/ nem veszekedett fogta magát kocsiba ült és nagyon gyorsan elhajtott...sem facebookon sem sehol nem írt azóta semmit..pedig azért meg kérdeztem jól e van, de semmi, nem ölte meg magát meg stb...de tudom hogy nem jár el sehova otthonról kb 1 hete ki sem mozdul stb...(az anyjától tudom) mert jóba vagyok vele. Azt mondja ki sem jön a szobájából...csak füvet vesz...azt is úgy hogy oda hozatja házhoz magához.


Semmiképp nem jövünk össze újra nem azért kérdezem...csak azért sajnálom.

25 N 30f


2023. máj. 20. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáljad, de annyira ne, hogy megint vele legyél. Aminek vége, annak vége.
2023. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen normális hogy sajnálod, akár őt, akár azt hogy így alakult, de nyilván egy ilyen kapcsolatra nincs szükséged, senki nem fogja ezt elviselni önként. Helyesen tetted.
2023. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld. Nem a te dolgod. Én értem, hogy a szerelem nem logikus, és nem is lehet ezt 100%-ban tudatosítani, de te elsősorban magad iránt tartozol felelősséggel. És helyes döntést hoztál. Ő pedig maga iránt tartozik felelősséggel, felnőtt ember, majd megoldja.


Az én esetemben fordítva történt, miután a volt kedvesem szakított velem, nekem kiújult az evészavarom, és elkezdtem naponta inni. Erről nem ő tehet, és ezt már sokszor elmondtam neki is, de egy darabig magát hibáztatta. Járok terápiára, ott egyértelműen kiderült, hogy a covid miatti lezárások miatt nekem munkát kellett váltanom, a hobbijaim többségét nem végezhettem, a napirendem felborult, szóval kirántották a lábam alól a talajt, és már ott pocsékul voltam, erre csak egy lapáttal tett rá az exem, aki érzékelte a közelgő vihart, és még időben kilépett. Valószínűleg így-is, úgy-is így jártam volna, így, hogy szakított velem még időben, legalább nem rántottam le plusz egy embert magammal a mélybe. Ne hibáztasd magad. Lehet valakit támogatni, de nem azon az áron, hogy beáldozod a saját életed és a saját boldogságod, márpedig a kérdés alapján úgy hangzik, hogy itt erről lenne szó.

2023. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rájött,hogy jogos volt,amit mondtál,mert ilyen viselkedésű emberrel nem lehet együtt lenni.Ez még a jobbik eset,mert legalább van belátása.
2023. máj. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja,és nem volt rossz ötlet.Ha nem teszed meg,akkor miből tanulna?
2023. máj. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!