Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ötlet ezt tennem? 17l

Rossz ötlet ezt tennem? 17l

Figyelt kérdés

Félek emberek közé menni, viszont mindig magamra erőltetem, hogy menjek valami visszafogott közösségi programra. Rendszerint jól érzem magam rajtuk egy idő után, de előtte mindig panikolok napokig.


Szerintetek jó, ha ezt csinálom, vagy nem?


2019. okt. 6. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Hiszen végül mindig beigazolódik, hogy jól döntöttél.
2019. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TR75 ***** válasza:
Ezen alapul a viselkedésterápia is.
2019. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálod. Ugyanakkor nem ártana szakember segítsége sem.
2019. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, és hidd el sokan vagyunk még így ezzel! Menj el minél több programra, ha nem tetszik, akkor legfeljebb eljössz.
2019. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet kéne szakember, de nem megoldható. Suliba/koliba nem igazán van, anyám meg ellenzi, és úgyis feltűnne neki
2019. okt. 6. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia, én sose megyek sehova, egyedül annyira vágyok hogy legyen egy barátnőm aki mellett nem félnék és gondolnám azt ki néz vagy röhög rajtam stb, és én kiállok e-mellett. De SZERINTEM ha emberek közé mész ameddig nem buli addig oké. Mert addig is emberek között leszel nem betegszel bele, ellenbe én itthon ülök egész nap csak azzal vagyok elfoglalva hogy találjak egy lányt aki végre elfogad, hogy ne kelljen magányosnak lennem.. Ami megint csak nem jó de nem tudok és nem is akarok változtatni azon hogy képtelen vagyok szeretet és ölelés nélkül Élni.. Mondanám hogy megismerlek és legközelebb veled tartok vagy aki hasonló, de nem tudom mennyi esély van arra hogy pont ismerkedne valaki és pont pesti vagy.. :D Szerintem nem baj hogy ráveszed magad. Mondjuk ettől független neked is vagy ha valaki hasonló talán áll az ajánlatom hogy tartok valakivel egy hasonló "túrára" :)

18f

2019. okt. 7. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó dolog, hiszen kilépsz a komfortzónádból. A para természetes előtte.
2019. okt. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!