Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalokhoz képest hülyének...

Fiatalokhoz képest hülyének tettetni magunkat hány évesen illik?

Figyelt kérdés

Létezik egy ilyen tendencia hogy amint elmúlsz 'x' éves akkor egy idő után jön egy ilyen viselkedési minta ami szerint elkezded azt kamuzni bizonyos nálad fiatalabbakhoz viszonyított helyzetekben hogy "te már ehhez öreg vagy, hülye vagy, értetlen stb."


Ez egy konkrét személyiségjegy vagy azért úgymond ez kicsit társadalmi elvárás ha 'x' éves elmúltál akkor illik megjátszani a hülyét, imkompetenst, fejlődésre képtelen idiótát?



2023. máj. 23. 15:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kamuzás abban, hogy valamihez már öregnek érzed magad?
2023. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdéseknek egyébként mi értelme?
2023. máj. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Az ilyen kérdéseket jelenteni kell a moderátornak.
2023. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

# 1


sok emberen láttam mert ismerem hogy amikor azt mondta hogy ehhez ő már öreg , az nem volt igaz

2023. máj. 23. 16:03
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Te eddig azt hitted, hogy Mounika shouw-n szocializálódott nyugdíjjaskák amúgy művelt, az évek során még magukat fejlesztő értelmiségiek, s csak megjátszák a negatív IQ-t? :D
2023. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


20 évesen én se értettem azokat a 27-28 éveseket, akiknek nem volt kedvük bulizni menni. Most meg annyi idősen már értem, miért érezték öregnek magukat hozzá😂Lehet csak még túl fiatal vagy ahhoz, hogy megértsd ezeket a dolgokat, nincs még empátiaérzéked ehhez és hülyének nézed őket.

2023. máj. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszik csak, hogy nem tudnak megtanulni valamit és nem értenek hozzá, mert gondolom bonyolultnak tűnik és nyilván sokkal lassabban tanul az ember új dolgokat, ha már idősebb és emiatt vagy el se kezdik vagy feladják, hogy "áh ez nekem úgy se megy". Szerintem nem elég kitartóak vagy alapból nem elég fontos nekik. Remélem én nem leszek ilyen, max ha már tényleg beüt a demencia, addig kell dolgoztatni az agyat, amíg még működik.
2023. máj. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Tényleg létezhetnek olyan dolgok, amiket a fiatalok csinálnak, az idősebbek meg nem. Ez miért olyan meglepő?
2023. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7 nem feltétlen tanulnak nehezebben, csak már nincs kedvük hozzá. Neked is minden izgalmas, amit először csinálsz, de mikor már századszorra kell, akkor már lehet a tököd tele van vele. Így vannak a felnőttek kb. mindennel, már nem ad nekik semmi ilyen nagy izgalomérzetet, így nincs kedvük hozzá. Persze nem mindenki, azért sok felnőttben megmarad a tanulási vágy, de nem mindben.
2023. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, milyen a szovegkornyezet. Ha ma aktualis dolgokra, trendekre erti, zenek, divat, technika, tiktok, egy percig nem hiszi, hogy hulye, csak nem akarja azt mondani, fogalmam sincs ezekrol a szarokrol, gyerekek.
2023. máj. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!