Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lett ilyen életképtelen...

Mitől lett ilyen életképtelen a mai fiatal generáció?

Figyelt kérdés

Csak bámulják a telefonjukat, helyesen nem tudnak írni, ékezeteket nem tudnak használni, huzamosabb ideig nem tudnak koncentrálni egy adott dologra, számukra ciki tv-t nézni, rádiót hallgatni, szemtelenek, és felvágnak a tudatlanságukra.

Mitől lettek ennyire elcseszettek a fiatalok, még a fiatal huszonévesek is?



#Paradicsoma
2023. máj. 23. 18:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom hány éves vagy ?

De mit keresel itt ?

2023. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
82%

Talán az oktatási rendszer az, ahol a probléma 10-en 20-on éve elkezdődött.

Ilyen színvonalon, ilyen követelmény rendszerrel, ennyi ideig ez egyenes következmény.

És esély sincs belátható időn belül valamiféle szándékra, hogy javuljon a helyzet.

2023. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok életképtelen és osztályomban senki más mert például osztályomban legmenőbb lány vagyok osztályfőnökömnek hála és mindenki olyan szeretne lenni mint én és mivel én nem csak menő vagyok de zseniálisan okos ezért mindenki engem utánoz és olyan mintha menők és zseniálisan okosak lennének sőt szerintem azok is és szerintem nem életképtelen senki sem körülöttem szóval ne általánosíts mertosztályfőnökömnek hála menő lettem és osztálytársaim engem utánoznak és mivel menő vagyok és zseniálisan okos ezért ők is menők meg zseniálisan okosak és nem életképtelenek
2023. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
85%
ne tegyél már úgy mintha a nyuggerek tudnának helyesen írni xdd sokuknak még érettségije sincs
2023. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

#3


Csodás a helyesírásod. 🤣🤣

2023. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
14%
5 köszönöm szépen te helyesírásod is nagyon tetszik nekem és most boldog vagyok hogy megdicsérted helyesírásomat mert anya és apa szoktak mérgesek lenni hogy nyelvtanból nem vagyok jó de megmutatom mennyit javultam tavaly óta mert most megdicsértél és köszi örülök tényleg dicséretednek tényleg köszi.
2023. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
90%
Miért életképesebb az, akinek nem ciki tévézni?
2023. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

"Csak bámulják a telefonjukat"

Kicsit később: "számukra ciki tv-t nézni"

Itt nem értelek. Mert a TV képernyőjét bámulni mennyivel jobb, mint a telefonét? Az interneten legalább lehet csinálni, alkotni is dolgokat, a Tv-t csak passzívan nézni lehet. Ezen kívül, ha tényleg csak nézed is, a neten legalább azt, amit akarsz, és nem csak azt, ami aznap műsoron van.


"helyesen nem tudnak írni, ékezeteket nem tudnak használni"

Már nem azért, de szerintem minden generációra igaz. Legalábbis neten (az idősek a Facebookon ugyanúgy bénán írnak pl) biztosan.


"felvágnak a tudatlanságukra"

Ennek az oka valószínűleg a "trash culture" amit a kereskedelmi tv-k teremtettek meg. Az ilyen RTL, meg TV2 műsorok. És ez is minden generációt érint. Előbb még a Tv-t jónak állítottad be, most mi történt?

2023. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
88%
Egy újabb "bezzeg a mi időnkben kérdés...", köszönjük.
2023. máj. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Minden téren értelmesebbek vagyunk. :)
2023. máj. 23. 19:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!