Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elbasztam a nagy részét az...

Elbasztam a nagy részét az életemnek mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég önbizalomhiányos voltam, ezért hagytam mindenkinek körülbelül, hogy lábtörlőnek használjon, akiket a haverjaimnak hittem és akikhez ragaszkodtam egytől egyig kihasználtak. A szüleim mindent elintéztek helyettem úgy, hogy nem is kértem őket erre.

Nem is igazán csinálhattam miattuk dolgokat, nem intézhettem el körülbelül semmit.


És mindezek ellenére maradtam ebben a városban, ahol a srác, aki körülbelül mindig basztatott közép suliban a csoporttársam lett.


Szóval nagyon nem vagyok egészséges folyamat szorongok, valószínűleg szociális fóbiám is lett, és nagyon nem érzem így, jól magamat a bőrömben.


Egy balfasz vagyok és nagyon barátaim sincsenek, mert így, hogy is lehetnének, amikor egész életemben valaki szopatott vagy keresztbe tett nekem.


Mit tudok ezzel kezdeni?Elbaszta a többi ember az életbe vetett hitem. De valószínű, hogy az én hibám az én hibám, csak így nem hiszem, hogy valaha egészséges önbizalmam lesz. Most egyébként 20 vagyok.



2023. máj. 23. 20:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, igen ezeket a dolgokat egyébként terveztem. Még a következő évben itt maradok és dolgozni fogok, viszont utána pedig elköltözök és máshol folytatom az egyetemet.
2023. máj. 24. 12:46
 12/13 anonim ***** válasza:
Legtöbb emberrel előfordul, hogy egy idő után rájön, hogy valamit elrontott. Valaki csak az élete végén, úgyhogy ettől még ne gondold, hogy alsóbbrendűbb vagy, mint a többi ember. Hanem inkább, hogy na, ez most egy állomás, váltóállítás után tovább. Az már egy nagy eredmény, hogy tudatosult benned, ezzel már meg is vagy! :-)
2023. máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát csak sajnos így a mai világban, meg úgy bármikor nehéz ennyire kívül állónak lenni és bólogatni mindenre, de igen legalább tudatosult, hogy nincs minden rendben. Ebből legalább lehet tanulni. Egy idő után fejlődni is.
2023. máj. 24. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!