Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sürgősen rendbe kéne hoznom a...

Sürgősen rendbe kéne hoznom a hajam! Tippek esetleg? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja jött az ötlet, hogy mi lenne ha a fekete (festett) hajamból csinálnék egy Money Piece stílusú hajat. (aki esetleg nem tudná az milyen: elöl van a hajon két leválasztott rész ami más színű pl. szőke, világosabb barna stb)

A lényeg, hogy elég hülyén csináltam beismerem, a tescoban vettem egy Syoss 13_5-ös Platinum Világosítót, aminek az eredménye egy vöröses narancsárgás haj lett, aminek nem feltétlenül örültem. (persze mire is számítottam)

Ezek után gondolkodás nélkül vettem egy hamvasító festéket, ugyan úgy a Syosstól ez a termék a 12_59-es Hűvös Platina szőke volt.

Ez már valamennyire kihozta a vörös színt, mostmár jobban hajlik a szőkére, de még mindig eszméletlenül sárga beütése van.

Ebben az esetben szerintetek mit tehetek?

(Tudom, nem igazán gondoltam át az egészet, de most itt ülök tanácstalanul…)

Esetleg fessek rá még egy szőke festéket?

A fodrász ötletet már elvetettem, mert itt ahol lakok kb 2hónap után adnának időpontot, nekem meg S.O.S. ötlet kéne.

Nem kérek negatívat, tisztában vagyok vele, hogy baromságot műveltem:)

17L



#fodrász #haj #hajfestés #elbasztam a hajam #hajfestésbaki
2021. nov. 8. 00:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lila hamvasító samponok, egy próbát megér. Hagyd fenn sokáig azokon a tincseken.
2021. nov. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is valami haj hamvasítót / színezőt mondanék hirtelen.
2021. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
A Syossnak van hamvasító tonerje, még azt lehetne megpróbálni, vagy világos szürke (Schwarkopf live) festék is elveszi a sárga beütést, vagy veszel vörös festéket, az teljesen elfedi a sárgát.
2021. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen nem fogod tudni rendbe hozni. Feketéből nem lesz soha szőke egy festéssel/szőkítéssel. Én sötétbarnából akartam világosszőkét pár éve, 3 alkalom kellett hozzá. Addig meg el kellett viselnem az átmeneti, vöröses-sárgás-fosos színt. Ez ilyen. Most nehogy ráfess, hagyd pihenni kicsit a hajad, ha nem akarod, hogy lerohadjon.
2021. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval várj minimum 2 hetet, de de inkább 3-4et, és újra menj rá szőkítővel, amivel először csináltad. Aztán hamvasítsd újból.
2021. nov. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fodrász kellékes boltokban vannak nagyon jó hamvasító samponok és segítenek is neked.
2021. nov. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!