Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogyan reagál, ha zaklatói...

Ki hogyan reagál, ha zaklatói szándékosan szörszálhasogatóan kiforgatják a szavait?

Figyelt kérdés
Meg aki ezzel szivatja a másikat az miért teszi?

2022. szept. 20. 06:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ismerős helyzet, nemrég kezdtem, az egyik rangidős, aki főnöknek hiszi magát, szinte naponta beszól, ha mondok valamit arra felegma kiforgató vàlaszt kapok. Simán közöltem, hogy ilyen rosszindulatú emberrel még nem találkoztam. Persze nem tetszett, de ràadàsul pont ő volt aki könyörgött, hogy vàllaljam el az állást. Ne hagyd magad, mert azt hiszi egynèmelyik ember, hogy mindent megtehet
2022. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Úgy reagálok, mintha azért nem értené, mert szellemi fogyatékos.
2022. szept. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Mindenki azt kapja amit ad
2022. szept. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős. Nekem olyanokkal volt dolgom, aki ha jelen volt, miközben másvalakivel beszélgettem (mert velük kettesben nyilván nem társalogtam), mindig igyekezett úgy fordítani a beszélgetést, hogy engemet lehülyézhessen, idiótának tiulálhasson, meg azt mondhassa, hogy marhaságokat beszélek.

Ezek üres életű emberek, akiknek ez okozza a napi kielégülést. Mérgező típus, hosszú távon nem érdemes velük egy közegben lenni, ha más megoldás nincs, munkahelyet kell váltani.

2022. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%
tiulálhasson=titulálhasson
2022. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
Sehogy, mert nincsenek zaklatóim. Nincs olyan csatorna, amin ne tudnám valakivel megszakítani a kapcsolatot, szemtől szemben meg már rég nem tud senki sem zavarba hozni.
2022. szept. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Aki zaklatni mer, azt lesöpröm, ablaküveg.
2022. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmondom neki lassan érthetően, hogy azzal a pici agyával is sikerüljön felfogni. Amennyiben nem érti meg a lényeget a többiek nézik őt hülyének.
2022. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Leszarom. Előbb utóbb megunja. Azt akarja, hogy reagálj rá.
2022. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%

"Meg aki ezzel szivatja a másikat az miért teszi?"


Mert odelent, közép tájékon valami baj van vele, nincs aki rendesen kielégítse. Lehet, hogy tőled várja ezt el.

2022. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!