Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Spórolás drága ruhákkal?

Spórolás drága ruhákkal?

Figyelt kérdés

Ezidáig igyekeztem az olcsó,de gyengébb minőségű ruhákat venni,ám egy ismerősöm szerint inkább drágábbat érdemes venni,ami tovább ruha marad úgymond.Szerintetek igaza van?


Mi az,hogy drága márka?

Columbia,NorthFace,Fjällräven ?


Vagy már egy Adidas is kiállja a próbát?


Tudom ez függ attól is mely ruhadarabról beszélünk,de sajat tapasztalatbol mondanatok pár olyan márkát (rugadarabbal párosítva) ami kiállta az időt,és nem kopott,szakadt,nyúlt,bolyhosodott.


Fontos, FÉRFI vagyok!


2023. máj. 24. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a dechatlonos ruhák jöttek be eddig tartósság szempontjából. Nem drágák.
2023. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Rising Phoenix ***** válasza:
65%
Nagyon ritkán veszek drága márkás ruhát, se időm, se mentális energiám nincs egy plázában keresgélni. Elérhető távolságban decathlon, h&m, takko, tesco, auchan, pepco van. Soha egyikkel sem jártam még úgy, hogy bármi kinyúlt, vagy bolyhosodott volna. Olyan előfordult, hogy zseniális ötletem nyomán kiteregettem a napra a 35fokban és kiszívta a nap a ruhák színét, de ugye a saját ostobaságom nem a gyártó hibája.
2023. máj. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én régen inkább közép árban vettem ruhákat. Most már többnyire no-name helyeken veszem, nem azért, mert nem engedhetnem meg a korbbikakat, de ezek könnyebben elérhetők logisztikailag, és elégedett vagyok velük, akkor minek rohangáljak drágábbak után?
2023. máj. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van 3 db gönc, amit hordok. Ezek között Hilfiger és Versace márka is van, évek óta, majdnem 10 éve hordom, és még mindig olyan, mintha újak lennének. Senki sem hinné, hogy drágák,márkásak, sőt általában azt hiszik, hogy nem futja ruhákra.
2023. máj. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudok egyetérteni. kb 5-10-szeres árkülönbségről beszélünk. Ezt te nem spórolod meg sehogy sem tartóssággal.
2023. máj. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kukabol szedem a ruhaim. Jo minoseguek es divatosak hibatlanok. Nem mrnnek tonkre.
2023. máj. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!