Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romákról mi a véleményed?

A romákról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Van előítéleted? Félsz ha éjszaka hazafelé szembe jössz egy romával?

2023. máj. 24. 22:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
13%

Hogy romák.

Előítélet? Az mi?

Én sose félek csak a kiszámíthatatlantól. Egy kiskutyától is félek ha nem tudom mit akar csinálni, de egy rotit és szét kapok fél másodperc alatt ha tudom, hogy ez most támadni fog.

2023. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Szolovjov ***** válasza:
94%
Először is hagyjuk az öncenzúrát. Nincs olyan hogy roma, azok cigányok. Ha egyedül van nem félek ha szembe jön, de ha falkába verődnek akkor útvonalat váltok. Kiszámíthatatlan, veszélyes Untermenschek.
2023. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

2-es,


Nem rég feltettem ugyan ezt a kérdést és cigány szót használtam a roma helyett. Majd 2-3 órán belül egyből törölték a kérdést…

2023. máj. 24. 22:57
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem így is törölni fogják... :)


Én nem szeretem a cgókat, mert eddig még csak csupa rossz tapasztalatom volt velük: megloptak, becsaptak, beszóltak, zaklattak.


Maximálisan egyetértek a 2-essel, a 22:53-as hozzászólással!


Én is inkább kikerülöm őket, mert ezek nagyon veszélyesek falkában, de már párban is!!

2023. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
99%
Nekem a muzsikus romákkal semmi bajom, amíg nem az én nótámat húzzák. :)
2023. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Ránézésre is megállapítható, hogy valaki normális ember, vagy egy ótvaros. ... kis senki. Nem számít a bőrszín. Egy hófehér susogós gatyás telepiparaszt is pont annyit ér, mint egy putris cigó.


Szóval valahogy az egyetemen a cigány szaktársak képesek voltak emberi módon létezni.

2023. máj. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kerülni kell nagy ívben, csak rossz tapasztalatom vol eddig velük.
2023. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Még nappal is!!


Egyszer főműsoridőben a villamoson egy roma család garázdálkodott és senki sem szólt rájuk, mindenki behúzva fülét-farkát félrefordította a fejét és várta, hogy mikor szállhat le végre.


Máskor meg a tuskós bizti őr fordította félre a fejét, amikor meglátta, hogy lopnak - gondolom, mert nem akart magának problémát...


Szóval engem csak az zavar, hogy ezek bármit büntetlenül megtehetnek!

2023. máj. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Vannak rendes emberek köztük is, de sajnos a többség az ingyenélő, tanulatlan, agresszív bünőző. Ha rasszizmus ha nem, ez sajnos tény.
2023. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

4 alkalommal kötöttek belém, mind a négy cigány volt.

Van még kérdés?

2023. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!