Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A romákról mi a véleményed?

A romákról mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Van előítéleted? Félsz ha éjszaka hazafelé szembe jössz egy romával?

2023. máj. 24. 22:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%
Nekem cigány a párom, ő az a rendes fajta, de van a vérvonalában sváb is (nagyapja sváb volt). Amúgy az a véleményem, hogy a cigányok többsége ingyenélő, buta, beképzelt és elég sok köztük a bűnöző is. Viszont a mai világban kezd elmosódni a különbség cigány és magyar közt. Ismerek magyar családot, albérletről albérletre járnak, az apa alkesz, az anya csak szüli sorban a gyerekeket és olyan lusta, mint a föld. El van hízva, egész nap a faluban mászkál babakocsival, nem főz,nem csinál semmit, de ők a szegény rászorultak. A 13 éves lányuknak megengedték, hogy a cigány barátja családjába költözzön.
2023. máj. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az emberek többségének nem pozitív véleménye van róluk.Nekem se.Van belőlük értelmes,tanult és kedves is de az nagyon kevés.Emlékezetes eset volt amikor a rokonommal sétáltam és egyszer csak egy roma övezetbe kerültünk valahogy.Igyekeztünk minél hamarabb eltűnni onnan sértetlenül.Az 5 éves kisgyerek úgy nézte a táskámat a vállamon hogy rendesen azt hittem ott rabol ki.Szerencsére sértetlenül megúsztuk.A másik ilyen eset amikor találtam egy kutyát és a gazdája meglett.Láttam hogy roma származású így nem szívesen de vissza is adtam a kutyát neki.Este 2 db 120 és 150 kgos férfival mentem be az utcába amiben laktak (apukám volt és a tesóm párja).Nem szívesen szálltam ki a kocsiból.Úgy voltam vele hogy a hámot,pórázt is ott hagyom amit én vettem csak menjünk el onnan.Láttam már nem 1 utcát ami a város legrosszabb negyedében van és nagyon nem volt normális az ott élők körülményei.Ha találkozok velük nappal akkor sietek a dolgomra és nem kezdeményezek velük beszélgetés.Este pedig megyek a túloldalon ha jönnek velem szemben.
2023. máj. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Egy nem gondd, több igen. Nagyon szeretik a balhét. Unatkoznak és imádják a feszültséget kelteni. Buta primitív embereknek tartom őket, pedig ha akarnák lehetnének mások, mert a csalásra, lopásra, meg van az eszük.

Voltak roma ismerőseink, tűzbe tettük volna értük a kezünk. Aztán csak kiderült, hogy miket hordtak össze. Nagyon szeretik a szart kavarni.

A romák miatt kijelenthetem rasszista vagyok.

Bár van megint egy félvér kölök. Megadom neki az esélyt, mert nagyon jó fej. Majd meglátjuk.

2023. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!