Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyar emberek miért nem a...

A magyar emberek miért nem a saját dolgukkal foglalkoznak?

Figyelt kérdés
Nemrég külföldön voltam és szembetűnő különbség volt a magyarokkal szemben, hogy nem a te dolgoddal foglalkoznak, hanem a sajátjukkal ellentétben magyarországon!
2023. máj. 25. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon se mindenki foglalkozik a másikkal, nem kell általánosítani. Inkább nagyon egocentrikusak általában az emberek, tehát inkább saját magukkal foglalkoznak.
2023. máj. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, anyamek is mindig az ismerőseik dolgain csamcsogtak. Tesóm külföldön el, neki is ez volt az egyik alapvető élménye, hogy mindenki magával törődik, és nem a másik embert beszéli ki.
2023. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
A magyar kérdezők miért általánosítanak mindig?
2023. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak általánosítás, de egyébként én is éltem külföldön, most rövid ideig úgy alakult, hogy újra itthon voltam, de nemsokára megyek vissza és ezt én is megfigyeltem. Persze nem mindenkire igaz, de ez azért szembetűnő különbség.
2023. máj. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Mint például te?
2023. máj. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom. Én pl észre sem veszem, más mit zabál ebédidőben, nekem meg mindenki beszól, mert nincs hús a kajámban, túl egészséges, túl junk food, túl kevés, túl sok, túl korán eszem, túl későn eszem, miért az ebéd az első étkezésem aznap, miért nem az az első, miért főztem, miért rendeltem, miért nem velük eszem, miért velük, miért ezen az emeleten, miért eszem hamburgert ha előző két nap salátát ettem stb.


Utálom ezeket a mindenbe belepofázós fhaszokat...

2023. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
17%
Ha te azt hiszed, hogy ez csak itthon van, akkor tipikus csőlátású #külföldönmindenjobbitthonmindenszar-féle kliséhalmazos gondolkodásod van.
2023. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magyar egy egyedi nép, amit ő sem tud meghatározni, hogy mit-miért-hogyan tesz.
2023. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ez egy ilyen ország sajnos, hogy jobb a másikban vájkálni...
2023. máj. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!