Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megéri valamiből nagyon jónak...

Megéri valamiből nagyon jónak lenni?

Figyelt kérdés

28/N vagyok, soha nem voltam jó semmiben, csináltam dolgokat de olyan közepes voltam. Suliban is, volt ofőm mondta is szerencsére az egész osztály előtt így nem volt megalázó hogy "te nem vagy igazán jó semmiben" :D Mert a jegyeim is olyanok voltak, hogy hármas, négyes. Egyszer kötelező volt a ki mit tud, mert idióta volt az ofő (nem az aki beszólt), nagyon ki akart tűnni hogy az ő osztálya milyen jó vagy nem tudom, és mondta, hogy mindenki jó valamiben, de meg voltak adva kategóriák, hogy csak ezeket lehet csinálni. Én meg rajzoltam valamit amit tudtam hogy szar de nem érdekelt nem akartam nyerni. Az akkori barátomat kérdeztem ennek kapcsán, hogy szerinted én miben vagyok jó, aztán ő se tudott értelmeset mondani, azt mondta, a f.aszveérsben :D Kösz :D


De annyira jó lenne, ha lenne egy olyan hobbim, amiben igazán jó vagyok, amit ki tudnék maxolni. Egyelőre nem tudom, hogy mi az.


Megéri? Jó érzés? Hasznos?


2023. máj. 26. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Törekedni lehet rá, de hülyeség az egész. A valamiben tökéletesség törvényszerűen együtt jár azzal, hogy valamiben meg tök hülye.
2023. máj. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
75%
Meg.
2023. máj. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a szakmámban vagyok nagyon jó, mondjuk rendkívül kevesen dolgoznak ezen a területen (50 fő alatt) és azok között a legjobb 5-ben benne vagyok. Egyrészt jó érzés, másrészt rendkívül jól keresek. De munkaidőn túl is ezzel foglalkozom, utána olvasok, beszélgetek róla, nincsenek szociális kapcsolataim emiatt és a szintén ezzel foglalkozók gyakran kérnek szakmai segítséget, amit nyilván meg is adok mindig. De...szóval erről szól az életem. Ezért is vagyok jó, ez ilyen.
2023. máj. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Részben igen, mert abból kiindulva építkezhet az ember a jövőjére.

Valamiben jó lenni kiindulópont pl.: vállalkozást nyitni belőle.

2023. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xp ali ***** válasza:
A tehetség egy adottság. De ha nem társul kitartással, akkor nem lesz a tehetséges sem kiváló valamiben. Elvileg bármiben lehetsz jó, amivel eltöltesz 10000 órát. De ha semmi sem érdekel ennyire, akkor ez komoly követelmény. Én azt látom, hogy az átlagos emberek generalisták és az életben ez inkább előny, mert kiegyensúlyozottabb és alkalmazkodóbb az illető. Aki valamiben nagyon jó, az sokszor cserébe valami másban meg nagyon nem. Szóval nem biztos, hogy boldogabb lennél, ha vmiben nagyon jó lennél. Legyél elég jó, amiben kell. A tanárod, aki leátlagozott meg egy paraszt volt. És a tanárnál ez bizony hiba.
márc. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!