Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden korszakban jelen volt...

Minden korszakban jelen volt a fiatal-idősebb ellentét? Pl: Amikor ti fiatalok voltatok, volt ellenszenv az idősebb embereknek felétek?

Figyelt kérdés

2023. máj. 29. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

1985-ben születtem, tehát az ezredforduló táján voltam kamasz. Folyamatosan mást se hallgattunk, csak hogy milyen egy elcseszett, elkényeztetett generáció vagyunk, aki csak a jogait ismeri, a kötelességeit nem. Meg hogy mi nem is tudjuk, milyen az igazi gyerekkor/fiatalkor, mert a 60-as évek, na az volt az igazi.

Nagyon zavart, és elhatároztam, hogy ha idősebb leszek, nem leszek ilyen. Nem is lettem, iszonyúan idegesít, amikor a korosztályom bezzegezik.

2023. máj. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

“A fiatalok gőgösek, mert még nem törte meg őket az élet. Azt hiszik, mindent tudnak, és ebben mindig nagyon biztosak.”


Mondotta Arisztotelész…

2023. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Én 77-ben születtem és pontosan azokat a dolgokat mondták nekem az idősebbek, mint az 1-esnek. Én is elhatároztam, hogy nem leszek ilyen, de én poénból szoktam bezzegezni, de igyekszem megérteni a fiatalok gondolkodásmódját.
2023. máj. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Az egyes úgy írta le a véleményemet, mintha én magam tettem volna. De olyan szinten, hogy én is 85-ös vagyok. :)


Mostanra a velem egyidős haverjaim már nyomatják, hogy ezek a mostani gyerekek már milyen gyökerek. Namondom... :D

2023. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!