Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én veszem észre hogy itt...

Csak én veszem észre hogy itt gyakorin egyre több a hátbaszúró, ellenszenveskedő ember, mint aki tényleg segítőkészen tanácsot tudna adni? Mostanában kb minden kérdés alatt azt látom hogy lehurrogják a kérdezőt.😢

Figyelt kérdés
2023. máj. 23. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Inkább egyre több a jópofáskodó trollkérdés, amire sokan gyanútlanul és lelkesen válaszolgatnak és tanácsolgatnak.
2023. máj. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Csak te látod így!


Ami sokkal szembeötlőbb, hogy sok a kamu kérdés a + pontok miatt megállás nélkül sületlenségeket kérdeznek pl. Mennyi 10 USD Ft-ban, 11USD, 15USD, vagy 31USD, stb.

Hova fektessem be az örökölt 100 000 000Ft-ot, 200 000 000Ft-ot, 300 000 000Ft-ot, 400 000 000Ft-ot, ... , 100 000 000 000Ft-ot?

Rengeted az MLM-es, piramisjátékos kérdés, ahol a kérdező egyben beszervező is.

Balázska napi 40-50 kérdést szokott kiírni, egyiknek sem volt értelme.


Miért nem linkelsz pár kérdést, hogy érdemben is lehessen a kérdésedre választ adni???

2023. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Most miért, amikor egy tizenéves lüke chat oldalnak használja, vagy egy unatkozó hülye ilyen kérdést ír ki, hogy: "Süt a nap, ugye milyen jó?", az ilyenekre mit lehet válaszolni? A sok hülyének kéne felfognia az agyával, hogy ez nem chat oldal meg nem délutáni teaklub.
2023. máj. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért én ilyenekkel nem sűrűn találkozok, bár lehet más kategóriákat nézegetünk. De köszönöm nektek, meg is kaptam a kérdésemre a választ 😒😒

3/3 😉

2023. máj. 23. 13:19
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Úgy láttam főleg az olyan kérdésekben próbálnak páran "fogást találni" a kérdezőn, ahol a kérdésnél felmerül a gyanú hogy ismétlés, álkérdés, esetleg direkt szélsőséges dologra kihegyezett, vagy olyan ami másokat szidni, gyűlölködni jött létre. Van amikor a kérdező is a válaszaival provokatív, olyankor még többen esnek neki. Van amikor csak látszik hogy már próbálják kikezdeni, egyre több személyeskedő kérdést kap, ha ügyesen lavirozik akkor nem tudnak belekötni, de olyankor sokszor már erre megy ki az egész. Elég egy hiba vagy ellentmondás, vagy csak egy félreértés, és már ugranak is rá személyeskedni és oltogatni.

Szóval megvan ez a vonal is, de a legtöbb esetben ilyenkor a kérdés vagy kérdező a problémás, ahogy fentebb írják a többiek is. Illetve vannak ártatlan elszenvedői is ennek a jelenségnek, mert mint mondtam már az esetleges gyanú is elég néha, hogy páran egyből a kérdezőnek essenek.

2023. máj. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ki szúrt téged hátba? Azt sem tudjuk, ki vagy 😂
2023. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajna a magyar ilyen. Másréészt a net kerítése mögött sokak legények, akik valójában meg lepények...
2023. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ ki mire használja.

Én úgy vagyok vele, ha nem tetszik, tovább kapcsolok.

2023. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!