Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ami bennetek ellenszenve...

Mi az ami bennetek ellenszenvet vált ki egy 28 éves férfiban? Veletek is gyakran rosszindulatúak emberek?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy sok emberben, kb. minden 5.ben, elsősorban, de nem csak nőkben ellenszenvet váltok ki, pedig szerintem teljesen átlagos vagyok, talán egy kicsit alacsony (170 cm).

Ez még egy dolog, viszont sajnos elkezdenek aláásni, fúrni, csak hogy nekem rossz legyen ráadásul úgy, hogy nekik nincs ebből hasznuk. A furcsa hogy pont a munkahelyen, ahol lenne érdekellentét, nem fordul elő, csak hobbik/szabadidős elfoglaltságok során. Szoftverfejlesztő vagyok, lehet hogy egymást megértjük, de mások nem kedvelik a programozókat? (hozzáteszem nem tudják hogy az vagyok, de lehet kitalálják)

Ti is ennyi rosszindulatú emberrel találkoztok, vagy vannak olyan emberek akik - mint lehet én - jobban iritálnak, és ezért lesznek velük rosszindulatúak az emberek? Ha az utóbbi, akkor mi az oka?



2022. nov. 8. 20:20
A kérdező szavazást indított:
Igen, sokszor próbálnak keresztbetenni.
Néha előfordul
Ritkán, de van hogy ilyennel talákozok
Nem, az utóbbi 1 évben nem volt ilyen
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Úgy vettem észre hogy mindenkivel bunkók. Magyar sajátosság.
2022. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
12%
nyafogós 170cm magas pogramozókat én kimondottan utálom
2022. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyílt rosszindulat? Csak itt a gyakorin főleg. Élőben meg esetleg a hátam mögött néha, mert szoktam hallani vissza nonszensz pletykákat, kitalációkat is.

Élőben velem valamiért nem mernek. Valószínű a kiállásom miatt lehet, és hogy tényleg a legkisebb pofátlanságra is ugrok. Megérzik az emberek az ilyet, kivel lehet szemétkedni, és kivel nem érdemes.

2022. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges ezt hosszabban elemezni, az 1-es válaszoló leírta lényeget: Magyarországon ez teljesen általános, mármint hogy az egyszerű átlag proletárok igyekeznek kötekedni meg másokat lehúzni a szintjükre.

Ugyan már :) A legtöbb ember az se tudja, mi fán terem a programozó, szerintem egyszerűen arról van szó, hogy sejtik, hogy ülőmunkát végzel és jól keresel, valamint az a „gyengeséged”, hogy viszonylag alacsony vagy, így ebbe emiatt hamarabb beléd köthetnek.

Munkahelyeden meg azért nem fordul elő, mert jól kereső tanultabb emberek között dolgozol, nagy eséllyel nem Programozó Tamás fog kötekedni, áskálódni, hanem egy magát többre érdemesre tartó árufeltöltő vagy titkárnő.

2023. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!