Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 65 kg-s súly megemelése neked...

65 kg-s súly megemelése neked soknak számít?

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 13:50
A kérdező szavazást indított:
Igen, fel sem bírnám emelni
Igen, de azért fel bírom emelni csak szenvedősen
Sok, de azért kevés erőlködéssel felemelem
Nem sok, simán felemelem
42 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
46 kg-s nőként én fel se tudnám emelni.
2023. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Attól függ, hogy mennyi ideig, mekkora távon, s mennyire lehet jól megfogni.
2023. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Metionin ***** válasza:
54%
Igen. 47 kiló vagyok épp, párom 65, egy pillanatra fel tudom emelni de pl. tartani, vinni nem. Gyanítom egy 65 kilós súlyzót se nagyon tudnék emelgetni.
2023. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
A súly fogása, mérete, alakja is számít. De nyílván 2 kezes súlyzóként nem olyan nehéz mint egy csúszós anyagú nylonzsákban.
2023. jún. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Fogástól függ. Egy 65 kilós embert fel tudok simán emelni ölben vagy ha a nyakamba ül. Guggolok is ekkora súllyal, mikor edzek.


De ha egy 65 kilós háztartási gépet vagy szatyrot kellene felemelni, azzal bajban lennék egyedül.

2023. jún. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

Épp ma emeltem egy 62 kilós akksit. Nem mondanám könnyűnek de azért felemelhető óvatosan.

92kg ffi

2023. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha nincs más szállítási lehetőség, hajlandó vagyom hazacipelni 65 liter sört...
2023. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
44 kiló vagyok, meg sem bírnám mozdítani.
2023. jún. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
32%

Igen, sok. Persze nem mindegy, hogy emelni és odébb tenni, vagy rendesen szériázni vele.


Nekem van otthon súlyzó készletem így tudom, hogy 110kg-val képes vagyok deadlift-et csinálni. Persze más kérdés, hogy nem hatékony és a hátam is fáj utána.

2023. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9%

50 kg vagyok.

Edzőteremben sosem tudtam ennyit megemelni. Életemben egyszer sikerült, mikor egy barátnőm megsérült. Egyrészt igen erősen közrejátszhatott az adrenalin, másrészt remegett utána a lábam, és pár napig fájt a térdem és a derekam.

Érdekes, mert 42 kg-os volt az a tárgy, amit leghosszabb ideig cipeltem (egy bútor), azt is megéreztem, de nem ilyen durván, plusz azt csak eldöntöttem, hogy én márpedig ezt fölviszem a harmadikra, és fölvittem. Kondiban próbáltam már 60+ kilós súlyokat mozgatni, és egyszerűen nem ment. Iszonyú erőlködés árán moccant meg egy fél centit. Nagyjából a saját súlyomnál van a határ, 50kg-ot tudok kinyomni vagy megmozdítani, egyszer. Mai napig nem értem, hogy ez akkor hogyan sikerült, pláne, hogy a magatehetetlen test nehezebbnek tűnik, és utána egy darabig erre edzettem, hogy akkor én szeretnék kinyomni ennyit, majd még többet, de úgy tűnik, nem tudom átlépni a saját súlyom határát. Mondjuk nem vagyok komoly sportoló, csak hobbiból edzek.

2023. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!