Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagy Ervin (színész) tényleg...

Nagy Ervin (színész) tényleg jó pasinak számít?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam őt egy beszélgetős műsorban, ahol a pretty privilege volt a téma, és ott mondta el, hogy őt mennyire vonzónak látták mindig, meg folyton a szépfiú szerepeket kapta a színházban stb.


Engem ez tökre meglepett, mert nekem (női szemmel) egyáltalán nem tetszik, és azt hittem, ő inkább a csúnya fiú szerepekbe lehetett beskatulyázva. Szóval kíváncsi lennék, hogy más nők, sőt akár férfiak milyennek látják őt.


2023. máj. 27. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra sem vonzó a kinézete, ettől még karizmatikus férfi.
2023. máj. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is minimum átlagos, napközis feje van.
2023. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
Zámbó Dzsimminek pont jó volt, mert neki is ilyen telefosott zsák teste van. Egyébként élőben kiba fárasztó lehet a modoros, nárcisztikus viselkedése. De van egy rakás nő, aki gondolom erre bukik.
2023. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 igen nekem is kicsit zámbójimmy kategória, eszembe nem jutna, hogy bárki őt a gyenge átlagosnál jobbnak tartaná. Nyilván a hírneve meg a stílusa bejöhet valakinek, de hogy pont a külseje? Érdekes.
2023. máj. 27. 21:23
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi vaaaan? Ez a pasi meg a szépfiú kategória? Max valami alternatív valóságban,
2023. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik.
2023. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
36%
Gusztustalan. A 3 szál haját égnek állóra bodorítja, malac képű, tehetségtelen ripacs.
2023. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már olyan szerepekben, ahol vonzó volt.

Azóta nagyon megváltozott, és ránézve nem tudok nem arra gondolni, hogy talán szenvedélybeteg. Szeretettel drukkolok neki, hogy ne így legyen, vagy ha mégis, akkor felismerésre jusson és időben segítséget kérjen.

2023. máj. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy nem tudjátok hogy nézett ki régen, 15 évvel ezelőtt. Tényleg jó pasinak számított. De azóta meghízott, felpuffadt az arca. Szóval elvesztette a sármosságát. Ettől még lehet jófej.
2023. máj. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Női szemmel nekem nem egy kimagaslóan jó pasi.Olyan átlagosnak számít nálam.Volt olyan szerepe ahol valóban sármos volt de a mostani meghízott,felpuffadt teste rontja az összképet.
2023. máj. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!