Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy kis hazánkb...

Miért van az, hogy kis hazánkban annyira sok az érzéketlen bunkó?

Figyelt kérdés
Komolyan, amúgy, csak nézek, hogy mennyire sz-rnak emberek rá mások érzéseire. Én emberekkel foglalkozom, és emiatt nagyon megértő, türelmes, együttérző vagyok. Aki hozzám fordul, nyilván meghallgatom, és kedvesen fordulok hozzá. Szerintem elég alap, hogy úgy viszonyuljunk embertársainkhoz, ahogy szeretnénk, hogy hozzánk is viszonyuljanak. És tökre nem értem, hogy mire jó a bunkóság. Ezek az emberek frusztráltak, vagy mi újság velük? Nekem is van 86 frusztrációm, de nem másokon töltöm ki...
2023. jún. 3. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így alakult, midig is volt.
2023. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

"kis hazánkban"


Na most ugye ezzel a kérdéssel az a baj, hogy ez is tele van magyarellenes, hazagyűlölő inspirációval. Tudniillik a médiának, jobb- és baloldalnak az összehangolt tevékenységének csakis egyetlen célja van, hogy a magyart meggyengítse, porba alázza. Megnyugtatlak, ez "nyugaton" is pontosan így megy, ha nem rosszabbul. Csak a túlromantizált beszámolókból, filmekből és szintén mesterien jól koordinált médiatermékekből ömlő rózsaszín szennylé ezt próbálja elhitetni az emberekkel... Az a nagy büdös helyzet, hogy ott meg az ottani népet mocskolja a saját médiája meg kormánya.


Most tényleg nem akarok belemenni egzakt módon körülírható részeibe ennek az emberellenes tevékenységnek aminek sajnos mi is részesei vagyunk. De az, hogy a hatórási híradó első tudósítása arról szól, hogy épp hogyan erőszakoltak meg öltek meg nyolcvanéves özvegyasszonyokat, meg kit hogyan késeltek meg, lőttek le, raboltak el stb... hát semmiképp nem mondanám egy lélekfeltöltő tendenciának. Ez nehezen túlélhető ép ésszel. És arról a pénznyomtatásosdis játszmáról, amit globálisan folytatnak és szép ügyesen mindig elterelik róla a figyelmet, inkább nem is beszélnék.

Akinek van füle a hallásra az meghallja :)

2023. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Régóta kutatom a magyar mentalitás okát,eddig nem sikerült rájönnöm.
2023. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig valaki vezér kellnekünk, most is megvan, aki eléggé negatív mintát ad. Másrészt a rendszerváltás Mo.-n nagyon félrement, és részben hozta magával a bunkóságot is. Harmadrészt a rengeteg netes-filmes-mozis szenny is "jó" táptalajt ad ennek a problémának.
2023. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: hat nem tudom. Máshol is van internet meg filmek és nem ennyire bunkók az emberek. Tapasztalat
2023. jún. 3. 22:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé lehúzták a 2-es válaszolót pedig igaza van. Ez bevett szokás mondjuk itt a gyakorin is. Mindegy is, sokszor inkább pont azokkal van a gond akik "magyar mentalitás"-ról beszélnek. Mintha máshol nem lenne. Valahogy mintha másnak megnyugvás lenne, hogy elkönyveli hogy "nah tessék, sz...ok vagyunk (az a fajta citrom aminek legyártásához a lovak közreműködése szükségeltetik) bezzeg ez meg az a hely mekkora király. Nem. Jah meg amúgy, elmész bármelyik nyugat-európai nagyvárosba és még jobban tapasztalod ezt. Lehet nem volt még sehol Pesten kívül, de mondjuk London is elég jó példája ennek. De az összes közül Párizs viszi a prímet, amit már nem egyszer szavaztak meg Európa legudvariatlanabb városának. Pedig hát ugye a romantika városa, milyen ironikus. Minden bizonnyal az egy km2-re jutó sznobok száma is igen kiemelkedő. Az, pedig, hogy miért ilyen sokaknak a beállítottsága, annak főként töris okai vannak. Az elmúlt pár évszázadban érte pár igazságtalanság az országot meg sokan köcsög módon bántak az országgal ezért a lakosságban is megmaradt ez a keserűség. Lényegében ennyi.
2023. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!