Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire higgyek a megérzéseim...

Mennyire higgyek a megérzéseimnek?

Figyelt kérdés
Pár nap mulva utazok el Szerbiába. Már az elején is féltem ettől a dologtól, de a végén a családtagjaim és a barátaim csak rá beszéltek hogy menjek. Már kifizettem az utat is. De már 1-2 hete annyira stresszelek ezen. Ma kezdtem el bepakolni, de még mindig annyira félek. Többen azt mondták hogy ennyire ne befolyásoljanak a megérzéseim. De ma már sírva fakadtam többször is, annyira ideges vagyok emiatt. Nem tudom mit kéne tennem. Esetleg bárki meg tudná mondani hogy ilyenkor mi a jobb?

2023. jún. 3. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Mi miatt van rossz érzésed? Mitől félsz?
2023. jún. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom megmondani pontosan. De esetleg egy buszos baleset, ettől most valamiért nagyon tartok.
2023. jún. 3. 19:02
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Tudod így akkor kimenni az utcára is veszélyes lenne!

Értem hogy most ilyen megérzésed van, ha erről halasz és jobban beleképzeled magad így tudatalatt is félhetsz az utazástól!

De ha annyira stresszelsz rajta, akkor az egész utat nem fogod élvezni így inkább mond le! Vagy magadba rakd rendbe a gondolatokat, hogy ne ilyen rettegve menj el!

De rengeteg utazó van és csak kis százalék az akit baleset ér, szerintem nyugodtan elmehetsz és szerezhetsz egy jó élményt és tereld el a gondolataid az ilyenekről!

2023. jún. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Higgyél neki! Én a megérzéseim alapján mondtam meg dolgokat és többnyire be is jöttek! Ezt nem lehet kilogikázni, csak az ösztöneidre hallgass, mint az állatok! Ők is megérzik a veszélyt! Ha valami nem megy, ne erőltesd! Innentől kezdve a TE életed, a TE felelősséged!
2023. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen járok oda biciklizni, nekem nincs rossz tapasztalatom.


Egyebkent hova mesz? Hany napra?

2023. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#5


Több helyre mennék, 3 napra

2023. jún. 3. 19:50
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Hallgass a megerzesedre. Mukodik. Logikaval nem magyarazhsto. Mindig bejon nekem is.
2023. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hallgass a megérzéseidre.
2023. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hallgathatsz a megérzéseidre, de eddigi tapasztalataim szerint Szerbia nem veszélyes hely. Nem volt gondom abból, ha bárhol magyarul megszólaltam. Természetesen a szerbekkel angolul kommunikáltam. Nem volt semmi gond egyik szerbiai ottlétem során sem. Ebben én megnyugtatlak, hogyha nem csinálsz semmi olyat, ami a szerbeket felbőszítené (pl Nagy-Magyaroszágos póló, zászló), csak tényleg egy átlagos turista vagy, akkor nem lesz gondod!

De ettől függetlenül, ha rossz előérzeted van, hallgass arra!

2023. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha bajod lesz (mégis működtek a megérzéseid), akkor eső után köpönyeg, utólag okos lehetsz, csak akkor már késő (lesz)!
2023. jún. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!