Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet, hogy ilyen igazak a...

Lehet, hogy ilyen igazak a megérzéseim?!

Figyelt kérdés
Már nagyon-nagyon bánom, de egy ideig azt hazudtam testvérem osztálytársáról, hogy járunk. Az alapján, amit tudok róla, hogy füvezik és elég zárkózott..tehát, aköré építettem a "kapcsolatunkat". Azonban mostanában elkezdett írni, kiönti nekem a lelkét, és mondja, hogy mennyire szeretne leszokni. Kezdem úgy érezni, hogy tényleg olyan, mint amilyennek hazudtam. Lehetséges az, hogy valóra vált, amit ferdítettem?!
2015. júl. 9. 10:25
 1/4 anonim válasza:

Kedves kérdező, játsszuk azt, hogy képzeld el magad az ő helyében: zárkózott füves vagy (felteszem van vmi nagy problémád lelkileg), találsz egy lelkiszemetes tinilányt, az tökre szercsizik téged, egyet füttyentenél és az ágyadba ugorna, ennek egyértelmű jele, hogy még el is kezdte világgákürtölni, hogy jártok, miközben te akkoriban még csak nem is beszéltél vele. Creepy.

Inkább nőjj fel agyilag, ne hazudozz össze-vissza, kedves kérdező, mert gusztustalan, amit teszel.

2015. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem ez meg egy átlagos tinilány képzelgése, amit már kissé túlzásba vitt...
2015. júl. 9. 11:16
 3/4 anonim válasza:
Ha már magadnak is beismerted, szállj le a Föld nevű bolygóra, de tényleg. Dr.Csernus is mondana erre egy-két nagyon csúnyát.
2015. júl. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, hogy rosszat tettem, de ennek már másfél éve. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon ez hogy történhetett?!
2015. júl. 9. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!