Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azon gondolkozok, hogy a...

Azon gondolkozok, hogy a nőknek szőrösödik e az arc szereztük csak borotválják e ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs szakállunk ha erre gondolsz. (lehet kimaradtál bioszról) De sima pelyhes arcszőrzetünk van, valakinek kicsit erősebb. Van aki borotválja de nem borotvával, hanem erre fejlesztett szőreltávolítóval.


[link]

2023. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
És a férfiak ott alul fanszerezt úgy borotvál e is?
2023. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Utolsó. Letudod légyszíves mégegyszer írni ?
2023. jún. 4. 15:18
 4/13 anonim ***** válasza:
Szőrösödhet (genetikai, hormonális okokból vagy bizonyos életkor felett elkezd sötétedni és emiatt feltűnőbb), de nem olyan jellegű mint a szakáll. Csak nagyon közelről vagy adott szögből megvilágítva látszik (pl. rendezvényeken ahogy több erős vakuval rávillantanak egy-egy színészőre, ott hangsúlyosabban látszik). Van, akinek sötétebb és emiatt gyantázza.
2023. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Első köszi
2023. jún. 4. 15:18
 6/13 anonim ***** válasza:
4%
Nekem volt barátnőmnek volt enyhe bajusza, meg szőrös volt a keze lába. Gusztustalan volt.
2023. jún. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom te meg még gusztustalanabb és azért választottad őt.
2023. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erős az arcszőrzetem PCOS miatt, feltételezhetően. De gondban vagyok a túlsúllyal is, ami magas tesztoszteron szintet eredményez és szintén erősíti a szőrzetet. Sajnos nép betegség a túlsúly, a cukor, a PCOS és ezek összefüggnek, ezért bátorkodtam válaszolni. Rengeteg hozzám hasonló nő életét keserítik meg.


Régebben szemöldök csipesszel szedtem ki, de most már túl sok, ezért borotválom minden áldott reggel, mint egy férfi. A karomon is erős, de ahhoz nem merek hozzá nyúlni. Két kezi munkás vagyok, nehezítené a dolgom ha a bőröm irritálva lenne a kezemen, márpedig nem igazán létezik abszolút kíméletes módszer

2023. jún. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki
2023. jún. 4. 15:33
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerezz egy bioszkönyvet hülyeségek helyett
2023. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!