Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon általában...

Magyarországon általában miért temetik már el az embert 30-40 évesen?

Figyelt kérdés
Például ha valaki kiakar tanulni egy új szakmát, vagy nyelvet akar tanulni, egészségesen akar élni stb egyből jön rá a lehurrogás : Már hova ennyi idősen?

2023. jún. 4. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok az irigy ember. Aki inkább lehúzná azt, aki meg meri lépni, amit ő nem.
2023. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Magyarországon sikeresnek, ambíciózusnak és jómódúnak lenni olyan dolog, amire a lakosság 99%-ának nincs lehetősége, ezért ahol tudja, ott húzza le az embert. Ha a saját élete sz*r, akkor úgy “fair”, hogy a másé is az.
2023. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
77%

Én 40 felett egy Msc diplomát letéve szembesültem azzal hogy szerezhetek én akármilyen végezttséget tanulhatok, szart pucolni se kellek már sehova. Az ok: Mert elmúltam 40.


Ismerős 22 éves velem azonos de Bsc szintű diplomával és nulla tapasztalattal végzés + 2 héttel elhelyezkedett.

Én Msc-vel 20 éve a piacon vagyok, és a kutyának se kellek. Ill de kellek. Minimálbéres technikai dolgozónak egy iskolába.

2023. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!