Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék részlegesen...

Hogyan tudnék részlegesen több tulajdonságomban megváltozni?

Figyelt kérdés

A célom az lenne, hogy több önbizalmam legyen és foglalkozzak magammal.

Igazából évek óta olyan állapotban vagyok, hogy én úgy sem számítok, eddig mintha nem is magamért tettem volna dolgokat, csak túlélni akartam. Már évek óta nem hoz lázba semmi, nem is igazán érdekelt semmi.


Hogy lehetne szokásokat, hozzá állást gyökerestől megváltoztatni?

Még csak 20 éves vagyok úgyhogy elméletileg még nincs késő.



2023. jún. 5. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen érdeklődési kör csak érdekel nem? Mert ha igen, akkor már az alapján el lehetne indulni azon az úton, hogy megváltozz.
2023. jún. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, tehát akkor azokba a dolgokba bele kellene mélyülnöm amik érdekelnek. Csak egy más hozzá állással, hogy én ezt szeretném megtanulni stb.
2023. jún. 5. 11:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen azokba kellene, ami lehet egy zenei stílus, vagy sport, vagy pc, konzol játékok, bármi, ami úgy érzed, hogy érdekel téged.
2023. jún. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!