Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tesztek és mit éreztek,...

Mit tesztek és mit éreztek, amikor látszik, hogy egy kapcsolat csak azért él, mert ti életben tartjátok?

Figyelt kérdés
Inkább az utóbbi érdekel, az érzés...milyen megküzdési módokat ismertek erre? Tenni gondolom, ami tehető: kapcsolat megszakítása, illetve pont ugyanolyan keveset tesztek bele a jövőben, mint a másik fél (bár ez meg nem hoz boldogságot).
2023. jún. 6. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatra gondolsz? Barát vagy szerelmi?
2023. jún. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikálni kell. Elmondod, hogy úgy érzed, a másiknak nem vagy fontos.
2023. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megszüntetem.
2023. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

egy kapcsolathoz két evezős kell, ha csak az egyik evez akkor körbe körbe forogsz, vagy össze vissza mész...

milyen érzésre vagy kiváncsi?

egyedüli küzdelem nincs, vagyis ha van akkor pedig egyoldalú, hogy számítasz igy sikerre?

A másik nem küzd?miér?

milyen kapcsolat amikor már küzdeni kell? érted ezt a szót? küzdés!

annak milyen fejlete lehet? boldogság?

kizárt!

halott kapcsolat.

2023. jún. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az mindegy, szerelmi vagy baráti-e. Szerinted nem? Mit tennél máshogy az egyik, vagy másik kapcsolat esetén?
2023. jún. 6. 21:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Elmondom, hogy úgy érzem, a másiknak nem vagyok fontos. Szerintem ez így is van. Ha valaki részéről úgy érzem, nem vagyok fontos, ez a valóság. Mi lehet, ami ezt megmásítaná? Ez alapvetés számomra, persze hogy azért nem tesz bele annyit, mert nem vagyok fontos. Ezt kimondanom se kell, hiszen attól nem változik semmi szerintem. Engem az érdekel, hogy lehet ezt jobban viselni. Megvonom a vállam, vagy hogy?
2023. jún. 6. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Megszüntetem, mert egyoldalú.
2023. jún. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!