Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy gondoltok az exeitekre...

Ti hogy gondoltok az exeitekre? Jóban vagytok, nem tartjátok a kapcsolatot, legszivesbben csak a temetésén látnátok legközelebb stb?

Figyelt kérdés

Nekem csak egy ex barátnőm van és nagyon sajnálom, hogy úgy alakultak a dolgaink ahogy. Félek, hogy nem fogok találni még egy olyan értékes embert, mint amilyen ő volt.


Ti miként gondoltok az exeitekre?



2019. jan. 5. 12:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
19%
Mikor reggelente durrantok a wc-n akkor szoktam rájuk gondolni, és úgy kicsapódik férfiasan belőlem minden.ilyenkor ha a wc helyében lennének és alulról néznék, akkor jó lenne.
2019. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Èn kettovel tartottam a kapcsolatot.

Egyik megszakadt.

Az első szerelmemmel az mar 16 eve...nemreg lettunk nagyon jo baratok.

Ha tolem fuggne,mindegyikkel joban lennek.

(nem!hazudok.egy kivètelèvel)

Annyira,hogy segitenek is rajtam.

penzt kuldenek nekem neha,mivel tudjak nehez helyzetben vagyok.

N

2019. jan. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen közömbösek, nem tartom semelyiekkel a kapcsolatot, valamelyikkel összefutok utcán vagy boltban, max köszönünk egymásnak.
2019. jan. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

15 exem van..nem tartom semelyikkel a kapcsolatot.


Főleg az utolsó úgy tönrke tett mint p..a azóta sem tudom magam össze szedni.


26f

2019. jan. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mindig sikerült kulturáltan elválni.

Ha volt olyan, hogy véletlenül összefutottunk valahol és volt időnk, megittunk egy kávét vagy valamit és jólesett, érdekelt, hogy mi van vele és fordítva.

2-3 emberrel ünnepek táján (karácsony, születésnap) írunk egymásnak pár sort, amiben pár mondat van róla, hogyan telt az év, én ezt igénylem is - de nem gondolom túl, csak valahogy jó tudni, hogy mi van velük: hol élnek, mivel foglalkoznak, megházasodtak-e, mik a céljaik, boldogok-e, vannak-e gyerekek stb.

2019. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exemmel közös gyermekünk van. Elég jó a kapcsolat ha fogalmazhatok így. Szóval az van hogy én nevelem a gyereket és ő el viszi magához két hetente de ha szünet van akkor az egyik felét nála tölti a gyerek és ez így rendjén is van. Sűrün beszélünk telón mert meg értjük egymás helyzetét érdeklődik a gyerek felől. Anno megbeszéltük,hogy jobb nekünk külön; bár ő még bízik abban,hogy újra de meg mondtam neki,hogy sajnos nem lehet. Valamilyen szinten elfogadta mert nem zaklat vele,viszont bármikor készen áll segiteni akár nekem akár a gyereknek. Abszolúlt jó a kapcsolat így. Örülök,hogy ilyen a gyermekem apja. :)
2019. jan. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
36%

nagy ívben kell kerülni minden olyan embert - férfit, nőt, mindegy -, akik jóban vannak exekkel. ennél gerinctelenebb, erkölcstelenebb, döntésképtelenebb, és gyarlóbb mentalitás egy emberben gyakorlatilag nem létezik


ugyan ki akar egy olyan nővel időt tölteni, akiről tudja, hogy facebook-on kb. napi szinten diskurálgat olyanokkal, akik torkon fröcskölték már anno? melyik nőnek kell olyan férfi, akiről tudja, hogy kéthetente találkozgat a volt feleségével, mert "sok közös témájuk van"?


ez az egész mindig csak egy ócska hazugság, és erre csak akkor jönnek rá az emberek, amikor túltolt bizalommal integetnek a párjuknak, mert az éppen megfáradt kedvességgel közli, hogy találkozik most xy volt baráttal/barátnővel, aztán egyszer csak történik valami, amit csak később tudnak meg, és akkor csodálkoznak


az egész facebook is csak arra jó, hogy totálisan tönkretegye az emberek kapcsolatait, és lerombolja mindenkinek a maradék emberségét is, és ez legjobban pont ezek miatt az exek miatt sikerül.


megkérdeznék bárkit, hogy vajon látta-e, hogy a 70-es, vagy 80-as években a szüleik néha leléptek szerda este, mert anyu ment találkozni a második szeretőjével, apu meg az egykori nagy szerelmével.

ugye-ugye. ez csak a 21. század mocska.

2019. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha pasim lenne,engedèlyt kèrnèk,hogy tarthatom e a kapcsolatot exemmel,nyugi.
2019. jan. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartom a kapcsolatot egyikkel sem. Mindegyikkel békében váltunk el, úgyhogy sosem utáltam őket. Mára közömbösek a számomra, nem szoktam rájuk gondolni, mert az összes már legalább 10 éve az exem, és azóta nem láttam őket.
2019. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

A 7-esnél a pont, hiába pontozták le. Tökéletesen igaza van.


Exekkel összefutni, beszélgetni undorító, álszent dolog. Mert nincs az a nő vagy férfi, akir őszintén érdekelne a volt párja. Egy dolog vezérli csak: hogy önigazolást kapjon döntése helyességéről.

Jó dolog tudni mi van vele? Persze, ha azóta milliomos, akkor melegítsük fel a kapcsolatot, ha nős, akkor lássuk jobb vagyok e nála, ha lúzer, akkor meg, haha tudtam hogy semmire nem viszed. Gusztustalan hozzá állás.


Nem váltam el senkitől haraggal. Mégsem érdekel egyik sem. Ha szembe jönne velem az utcán egy köszönés max, de csak akkor, ha ő köszön. Egyébként pont nem érdekel. Nyilván megvolt az oka, hogy miért lett vége, ezen nem változtat semmi.

2019. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!